Pomocné práce ve výrobě - balení, třídění, kompletace

Velvěty, Rtyně nad Bílinou
170 Kč / hod
Brigáda
Smluvní vztah
Dohoda o pracovní činnosti (DPČ),
Dohoda o provedení práce (DPP)
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)

O nás

Czech Aerosol, a.s.

Czech Aerosol, a.s., se sídlem v Rtyni nad Bílinou, je předním českým výrobcem aerosolových produktů s tradicí sahající až do roku 1961. Ročně vyrobí přibližně 50 milionů kusů a nabízí komplexní služby od vývoje po finální výrobu. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji poskytuje flexibilní řešení na míru. Portfolio zahrnuje přes 400 receptur v oblastech péče o vlasy, osobní hygieny, domácnosti a technických sprejů.

O nás

BRIGÁDA VE VÝROBĚ – FLEXIBILNÍ SMĚNY DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ

Hledáte přivýdělek, který se dá skloubit se školou, prací nebo volným časem?
Do české výrobní společnosti hledáme spolehlivé brigádníky na pomocné práce ve výrobě.

Náplň práce:

  • balení lahviček do krabic
  • přelepování etiket
  • úklid a třídění materiálu
  • přeskládávání obalů a pomocné manuální práce

Práce je vhodná pro ženy i muže starší 18 let.

Co od Vás očekáváme:

  • věk minimálně 18 let
  • spolehlivost a pečlivost
  • ochotu občas pracovat i na noční směně
  • manuální zručnost

Máte zájem? Ozvěte se nám – rádi Vám sdělíme více informací a domluvíme první směny.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměnu 170 Kč/hod
  • flexibilní směny podle možností brigádníků
  • možnost nárazových směn včetně nočních
  • zaučení
  • ochranné pracovní pomůcky zajištěny
  • práci v stabilní české firmě

Sídlo firmy

Czech Aerosol, a.s.
Velvěty 33
415 01 Rtyně nad Bílinou

IČO: 49901869
Datová schránka: 29ee2g3
Další informace:
GPS: 50.610095,13.887596,
S-JTSK: -772286.77 -980141.41, RUIAN: 26913143

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.