Brigáda: Pomocné práce - návoz zboží do nové prodejny - 100 Kč/hod.

lokalita: Havířov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta v Havířově, hledáme šikovné brigádníky na pomocné práce při návozu zboží pro novou prodejnu.

Náplň práce: vykládání těžkých břemen a následná manipulace. Brigáda je svou povahou vhodná pro muže.

V případě zájmu prosím volejte na 777 587 003 nebo pište na email e-mail přes odpovědní formulář. Rádi Vás budeme kontaktovat.

Nabízíme:

  • mzdu 100 Kč/hod
  • termín brigády: od 25.10.-26.10.2016 07:00-cca 18:00 hod
  • další směny dle domluvy
  • příjemný pracovní kolektiv
  • místo výkonu práce: Havířov – OC Rotunda ul. U stadionu

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost
  • věk nad 18 let

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

19. 10. 2016, 21:27

Lokalita

Havířov

Obor

Manuální

Odměna

100 Kč/h

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist