Zpracovatel odborných textů - práce z domu pro VŠ

Pracovní poměr brigády
Lokalita Ostrava
Firma ABRIO SERVICE s.r.o.
Odměna 120 – 200 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Chceš si přivydělat, ale nemáš prostor ani chuť pravidelně dojíždet na místo výkonu práce? Láká tě home office? Baví tě psaní? Máš ukončené alespoň bakalářské vzdělání? Pak si náš člověk :)

Připoj se do našeho týmu pisatelů a rozšiř tak svůj potenciál :)

Co požadujeme? Neděs se, není to mnoho :)

  • VŠ absolvent nebo student s min. Bc. vzděláním
  • spolehlivost v termínech
  • hledáme spolupracovníky zejména v těchto oborech: ekonomika, právo, psychologie, sociologie, pedagogika, filozofie, historie, logistika, cizí jazyky, zdravotnictví, biologie a mnoho dalších
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • denní online internet

Co naopak můžeš očekávat od nás?

  • práci na dohodu o provedení práce (případně ŽL pokud vlastníte)
  • odměnu až 80 % ceny zakázky – minimálně 100,– za normostranu (1800 znaků včetně mezer)
  • možnost výběru práce na konkrétních zakázkách dle profesních předpokladů a časových možností
  • práci je možné realizovat odkudkoliv z ČR
  • pravidelný příděl práce
  • každodenní možnost konzultace s administrátory

Jaká bude tvá náplň práce?
Zpracování informací a vypracování podkladů, vyhodnocení dotazníků atd. pro VŠ studenty především dálkových studijních oborů. Podklady slouží jako zdroje informací pro seminární, bakalářské, diplomové a další práce na VŠ.

Zaujala tě naše nabídka, ale pořád váháš či máš obavy z neznáma? :) neboj se a ozvi se nám, zodpovíme Ti veškeré otázky a pokud se rozhodneš s námi spolupracovat, budeme ti plně k dispozici nejen během zapracování, ale také po celou dobu naší vzájemné spolupráce.
Tak neváhej a zašli nám životopis, těšíme se :)

Odesláním formuláře:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji společnosti ABRIO SERVICE s. r. o. za účelem získání zaměstnání.

Zobrazit výpis brigád

  • Uherské Hradiště
  • Ing. Radka Růžičková
  • 150 – 300 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. prosince
  • Nové Město, Praha
  • Thai Sun, s.r.o. v likvidaci
  • 130 – 160 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 11. ledna
  • Brno
  • RaJ group s. r. o.
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. ledna

SIMPLY5 s.r.o., Lukáš Přebinda, Ing. Tomáš Hronek

Ostrava, Celá ČR

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

absolvent administrátor AJ biolog Bor ČR den ekonom formulář hledám hodnocení home office HR Lom místo Most možnost nabídka náplň práce Office online otázky práce práce z domu pracovní pracovník právo přivydělat psycholog SOU společnost společnosti spolupráce vedení výkon vzdělání zaměstnání získání znalost životopis ekonomika historie jazyk kov logistik logistika místo výkonu práce náplň obor odbor odborný odeslání osobní PC pedagog pedagogika PR profesní předpoklad případ student termín tým údaj výběr vydělat z domu zájem zdravotnictví zdroj