Zpracovatel odborných textů - práce z domu pro VŠ

Pracovní poměr brigády
Lokalita Hradec Králové
Firma ABRIO SERVICE s.r.o.
Odměna 130 – 200 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Chceš si přivydělat, ale nemáš prostor ani chuť pravidelně dojíždet na místo výkonu práce? Láká tě home office? Baví tě psaní? Máš ukončené alespoň bakalářské vzdělání? Pak si náš člověk :)

Připoj se do našeho týmu pisatelů a rozšiř tak svůj potenciál :)

Co požadujeme? Neděs se, není to mnoho :)

  • VŠ absolvent nebo student s min. Bc. vzděláním
  • spolehlivost v termínech
  • hledáme spolupracovníky zejména v těchto oborech: ekonomika, právo, psychologie, sociologie, pedagogika, filozofie, historie, logistika, cizí jazyky, zdravotnictví, biologie a mnoho dalších
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • denní online internet

Co naopak můžeš očekávat od nás?

  • práci na dohodu o provedení práce (případně ŽL pokud vlastníte)
  • odměnu až 80 % ceny zakázky – minimálně 100,– za normostranu (1800 znaků včetně mezer)
  • možnost výběru práce na konkrétních zakázkách dle profesních předpokladů a časových možností
  • práci je možné realizovat odkudkoliv z ČR
  • pravidelný příděl práce
  • každodenní možnost konzultace s administrátory

Jaká bude tvá náplň práce?
Zpracování informací a vypracování podkladů, vyhodnocení dotazníků atd. pro VŠ studenty především dálkových studijních oborů. Podklady slouží jako zdroje informací pro seminární, bakalářské, diplomové a další práce na VŠ.

Zaujala tě naše nabídka, ale pořád váháš či máš obavy z neznáma? :) neboj se a ozvi se nám, zodpovíme Ti veškeré otázky a pokud se rozhodneš s námi spolupracovat, budeme ti plně k dispozici nejen během zapracování, ale také po celou dobu naší vzájemné spolupráce.
Tak neváhej a zašli nám životopis, těšíme se :)

Odesláním formuláře:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji společnosti ABRIO SERVICE s. r. o. za účelem získání zaměstnání.

Zobrazit výpis brigád

  • Uherské Hradiště
  • Ing. Radka Růžičková
  • 150 – 300 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. prosince
  • Nové Město, Praha
  • Thai Sun, s.r.o. v likvidaci
  • 130 – 160 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 11. ledna
  • Brno
  • RaJ group s. r. o.
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. ledna

Ing. Tomáš Hronek, SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál

Celá ČR, Hradec Králové

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

absolvent administrátor AJ biolog Bor ČR den ekonom formulář hledám hodnocení home office HR Lom místo Most možnost nabídka náplň práce Office online otázky práce práce z domu pracovní pracovník právo přivydělat psycholog SOU společnost společnosti spolupráce vedení výkon vzdělání zaměstnání získání znalost životopis ekonomika historie jazyk kov logistik logistika místo výkonu práce náplň obor odbor odborný odeslání osobní PC pedagog pedagogika PR profesní předpoklad případ student termín tým údaj výběr vydělat z domu zájem zdravotnictví zdroj