Zpracovatel odborných textů - práce z domu pro VŠ

Pracovní poměr brigády
Lokalita Olomouc
Firma ABRIO SERVICE s.r.o.
Odměna 120 – 220 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Chceš si přivydělat, ale nemáš prostor ani chuť pravidelně dojíždet na místo výkonu práce? Láká tě home office? Baví tě psaní? Máš ukončené alespoň bakalářské vzdělání? Pak si náš člověk :)

Připoj se do našeho týmu pisatelů a rozšiř tak svůj potenciál :)

Co požadujeme? Neděs se, není to mnoho :)

  • VŠ absolvent nebo student s min. Bc. vzděláním
  • spolehlivost v termínech
  • hledáme spolupracovníky zejména v těchto oborech: ekonomika, právo, psychologie, sociologie, pedagogika, filozofie, historie, logistika, cizí jazyky, zdravotnictví, biologie a mnoho dalších
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • denní online internet

Co naopak můžeš očekávat od nás?

  • práci na dohodu o provedení práce (případně ŽL pokud vlastníte)
  • odměnu až 80 % ceny zakázky – minimálně 100,– za normostranu (1800 znaků včetně mezer)
  • možnost výběru práce na konkrétních zakázkách dle profesních předpokladů a časových možností
  • práci je možné realizovat odkudkoliv z ČR
  • pravidelný příděl práce
  • každodenní možnost konzultace s administrátory

Jaká bude tvá náplň práce?
Zpracování informací a vypracování podkladů, vyhodnocení dotazníků atd. pro VŠ studenty především dálkových studijních oborů. Podklady slouží jako zdroje informací pro seminární, bakalářské, diplomové a další práce na VŠ.

Zaujala tě naše nabídka, ale pořád váháš či máš obavy z neznáma? :) neboj se a ozvi se nám, zodpovíme Ti veškeré otázky a pokud se rozhodneš s námi spolupracovat, budeme ti plně k dispozici nejen během zapracování, ale také po celou dobu naší vzájemné spolupráce.
Tak neváhej a zašli nám životopis, těšíme se :)

Odesláním formuláře:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji společnosti ABRIO SERVICE s. r. o. za účelem získání zaměstnání.

Zobrazit výpis brigád

  • Olomouc
  • Markéta Hrůzková
  • 400 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 22. dubna
  • Uherské Hradiště
  • Ing. Radka Růžičková
  • 150 – 300 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. prosince
  • Nové Město, Praha
  • Thai Sun, s.r.o. v likvidaci
  • 130 – 160 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 11. ledna
  • Brno
  • RaJ group s. r. o.
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Markéta Hrůzková, ABAS IPS Management s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Olomouc, Štěpánov

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

absolvent administrátor AJ biolog Bor ČR den ekonom formulář hledám hodnocení home office HR Lom místo Most možnost nabídka náplň práce Office online otázky práce práce z domu pracovní pracovník právo přivydělat psycholog SOU společnost společnosti spolupráce vedení výkon vzdělání zaměstnání získání znalost životopis ekonomika historie jazyk kov logistik logistika místo výkonu práce náplň obor odbor odborný odeslání osobní PC pedagog pedagogika PR profesní předpoklad případ student termín tým údaj výběr vydělat z domu zájem zdravotnictví zdroj