Neotravující telefonist(k)a, Práce z domu, Volba směn

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro studenty, zdravotně postižené, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, seniory, absolventy
Lokalita Olomouc
Firma Libor Kotek
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Typ brigády zimní, ranní směna (v běžných prac. hodinách), odpolední směna, víkendová
Odměna 120 – 300 Kč / hod

Jsme internetový portál nabízející online inzertní služby a aktuálně hledáme do týmu několik nových telefonistů pro komunikaci se zákazníky.

Náplň práce:

Budete mluvit pouze s relevantní cílovou skupinou, respektive s lidmi, kteří aktuálně potřebují prodat svou věc. NEbudete tedy mluvit s lidmi, pro které naše služba nedává smysl.

Vaším úkolem bude sdělit informace o naší službě, předat informace o výhodách a (ideálně) uzavřít objednávku.

  • Nejsme call-centrum a komunikace s lidmi u nás probíhá odlišně.
  • Nejsme agresivní, nátlakoví a hlavně ne otravní.
  • Máme speciální „milou“ obchodní strategii, která funguje.

O tom všem svědčí i fakt, že i lidé, kteří naši službu nevyužijí, se s námi loučí s poděkováním za nabídku.

Není tedy potřeba být „superobchodník“, „hyperextrovert“ a ani se toho nemusíte extra moc učit. Stačí mít snahu a poctivě dělat svou práci. Vše vás naučíme.

  • Můžete pracovat z domova, ze svého PC,
  • pracovní dobu si zvolíte DLE SVÝCH MOŽNOSTÍ.
  • Pracovat je možné odkudkoliv.

Co od Vás očekáváme:

- Vítáme zkušenosti, nicméně nejsou potřeba.
- Pokud nebudete spolehliví a pracovití, moc nám to spolu nepůjde…

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Minimum 100 kč/hod (čistého). 120 - 200 kč/hod (čistého) při standartní úspěšnosti. 200 kč/hod a více při nadprůměrné úspěšnosti
  • V této nejisté době u nás MÁTE PENÍZE JISTÉ. Po dohodě jsou možné i výplaty po týdnech.

Prosíme, pošlete váš životopis, relevantní zkušenosti nebo důvod proč byste pro nás rádi pracovali. Obratem vás budeme kontaktovat  s dalšími informacemi 😊

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Výplata ihned Výplata ihned
Zobrazit výpis brigád

  • Olomouc
  • Markéta Hrůzková
  • 400 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 22. dubna
  • Celá ČR
  • Lajos Media & Public s.r.o., v likvidaci
  • 90 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Olomouc
  • Aaron guard s.r.o.
  • 104 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Brno
  • Fastenal Europe, s.r.o.
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Parkoviště
  • Modřany, Praha
  • TECHNICORP, spol. s r.o.
  • 180 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Markéta Hrůzková, ARAMARK, s.r.o.

Olomouc, Štěpánov

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

domov hledám IT komunikace náplň práce NDA obchodní online pec plat platy práce práce z domu pracovní průměrné služba SOU telefon výplaty zkušenosti životopis centrum cíl dar informace kontakt kov náplň obchod obchodník PC portál PR služby speciální tým úkol z domu zákazník zkušenost