Brigáda: Pomocné práce ve skladu obuvi - možnost volby směn

lokalita: Zlín zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta ve Svitu hledáme časově flexibilní brigádníky/brigádnice na pomocné skladnické práce – na manipulaci s balíky obuvi. Jedná se o dlouhodobou brigádu od pondělí do pátku. Práce je svou povahou vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • manipulace s balíky
  • kontrola výrobků
  • třídění a přeceňování zboží
  • vychystávání zboží do prodejen
  • přeprava výrobků pomocí paletového vozíku

Nabízíme:

  • dlouhodobou brigádu
  • spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
  • mzdu 82,50 Kč/hod.
  • směny: PO-ČT: 7:00–15:30 a PÁ: 6:00–14:30
  • možnost volby pracovních dní
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • časovou flexibilitu
  • věk nad 18 let
  • spolehlivost a pracovitost

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

24. 10. 2016, 8:32

Lokalita

Zlín

Obor

Manuální

Odměna

82,50

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist