Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce v obchodě - 95 Kč/hod - s možností volby směn

Pracovní poměr brigády
Lokalita Karlovy Vary
Odměna 95 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho klienta v Karlových Varech, hledáme schopné a spolehlivé pracovníky na doplňování zboží a na pokladnu. Vhodné pro všechny jak pro studenty, důchodce, ženy na rodičovské dovolené nebo jen jako přivýdělek. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností volby směn, směny jsou v týdnu i o víkendu. Náplň práce: - doplňování zboží - práce na pokladně - úklid pracovního prostoru Nabízíme: - mzda 95 Kč/hod - příjemné pracovní prostředí - možnost dlouhodobé spolupráce - možnost volby směn dle Vašich časových možností Požadujeme: - věk nad 18 let - potravinářský průkaz - spolehlivost, zodpovědnost - proklientský přístup
Zobrazit výpis brigád

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

den důchod důchodce hledám možnost mzda náplň práce odpovědnost práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí přivýdělek směny SOU spolupráce v týdnu vhodné víkend výdělek dovolené náplň obchod potravinář PR příjemné příjemné pracovní prostředí přístup rodičovské rodičovské dovolené rok student