Brigáda: Pomocné práce v obchodě - Přelouč

lokalita: Přelouč zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, a jeho pobočku v Přelouči, hledáme brigádníky na obsluhu lahůdkových pultů, doplňování zboží a ostatní pomocné práce na prodejně. Nabízíme rozmanitou brigádu pouze na ranní směnu, která probíhá v časovém rozmezí od 5:00 do 14:00 hodin, ve dnech dle domluvy. Brigáda je vhodná pro široké spektrum uchazečů – studenty VŠ, osoby na rodičovské dovolené, vitální důchodce, či uchazeče v evidenci Úřadu práce. Nástup možný začátkem listopadu, možnost týdenní výplaty peněz!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • obsluha zákazníků, poradenství
  • úklid oddělení
  • doplňování zboží

Nabízíme:

  • mzdu 85 Kč/hod.
  • možnost týdenní výplaty peněz
  • možnost přivýdělku před Vánoci
  • brigádu v příjemném prostředí
  • brigádu pouze na ranní směnu

Požadujeme:

  • potravinářský průkaz
  • spolehlivost
  • pracovitost

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

19. 10. 2016, 20:56

Lokalita

Přelouč

Odměna

85 Kč/hod.

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist