Organizátor/ka tenisových turnajů

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma ATT Sport z. s.
Odměna 1.100 Kč / úkol

O nás

Organizujeme tenisové turnaje pro veřejnost v Praze. Nyní hledáme člověka, který by se o víkendech věnoval organizaci a případně po zapracování a vzájemné dohodě i částečně manažerskému řízení turnajů (není podmínkou).

Organizátor/ka:

  • Turnaje se konají pravidelně každý víkend v některém z pražských tenisových areálů, počty soutěžících 10 až 50. Turnaj trvá několik hodin v závislosti na počtu soutěžících, rychlosti zápasů a počtu tenisových kurtů. Začíná se v 8:30 a končí v pozdních odpoledních hodinách.
  • Organizace spočívá v samostatném řízení celé akce, tedy nasazování hráčů na kurty, sběr výsledků, určování pořadí hráčů, losování pavouků, focení, ocenění a po turnaji zpracování výsledků a zhodnocení turnaje.
  • K tomu potřebujete dobré komunikační schopnosti a být samostatný/á. Výhodou je, pokud tenisu rozumíte, znáte pravidla a ideálně jej také aktivně hraje na jakékoli úrovni (nebo alespoň v minulosti).

Manažer/ka:

  • Pozice manažera vyžaduje dobrou znalost tenisového prostředí a mít čas téměř každý víkend (pozice je proto ideální pro začínající a méně vytížené trenéry tenisu).
  • Činnost spočívá v řízení organizátorů, komunikaci s hráči na turnajích, sbírání podnětů ke zlepšení a také se starání o příjemnou atmosféru.

Co Vám můžeme nabídnout:

Za organizaci jednodenního turnaje je čistá odměna 1100,- (tj. po odečtení srážkové daně, DPP). Odměna za manažerskou činnost 8-10tis. měsíčně (práce na DPP nebo na fakturu).

Pokud budete mít zájem, v reakci zmiňte, proč si myslíte, že vám tuto práci máme svěřit. Zájem máme pouze o dlouhodobý vztah.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena