- 145 – 210 Kč / hod
- Brigáda
- Vhodné také pro absolventy

Jsme společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Pro naše týmy hledáme spolehlivé spolupracovníky v podnicích po celé České republice. Každá restaurace nabízí benefity navíc, které se mohou lišit podle lokality či pracovní pozice. Rádi vám vše představíme na osobním pohovoru.
Pokud chceš rozvíjet své komunikační dovednosti a u toho dělat zákazníky šťastné, tak jsi tu správě!
* jak příprava surovin pro naše jedinečné sendviče, tak obsluha grilu
* dostaneš se do kontaktu také se zákazníky, kde můžeš rozvíjet své komunikační #skills
* budeš-li spokojen a vše tě bude bavit, můžeš předávat své zkušenosti dalším zaměstnancům
* nemusíš se bát, k nám nepotřebuješ praxi ani žádný titul, stačí že máš ukončenou základní docházku, chceš u nás pracovat alespoň půl roku a je ti více než 15 let
* stačí, když přijdeš včas, máš v plánu u nás vydržet alespoň půl roku ,můžeš opracovat polovinu víkendových dní v měsíci a dostaneš se domů i po 22 hodině
* nástupní mzdu 130Kč za odvedenou práci
* žízeň u nás rozhodně mít nebudeš, zajistíme ti nápoje zdarma po celou dobu směny
* ušetříš i na jídle, které máš na směně s 50% slevou
* vedoucí z tebe může udělat milovníka filmů, protože za dobře odvedenou práci můžeš na měsíc získat vstupenky u našeho partnera Cinestar 1+1 zdarma
* po práci si občas zajdeme i na jedno malé nebo limču
* klidným tempem k nám dojdeš za 2 minuty z hlavního nádraží
* pokud máš koníčky nebo více věcí do školy, napíšeš si směny jak potřebuješ a my ti dáme vědět, kdy dorazit
* získáš i benefitní kartu, kterou můžeš použít na výletě v jakémkoliv Mekáči, jsou na ní totiž velké slevy na naše produkty
Pokud jsi se našel/a v našem inzerátu, tak neváhej zareagovat a pošli žádost!

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.