Nabídky práce v okrese Ostrava-město pro profesi Operátor / operátorka výroby
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Comac jobs s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Pragolematik s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Pracanti s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

auto Ben benefit co do e-mail hledám inzerát IT Ivo je job jobs k kol ku Max Most možnost na nabídka Nikol Nikola Nikolas o ob od operátor Ostrava Ota plat po pod pracovní pracovník pro přes přesčas při příspěvek s Sam samostatnost se stravování to Tom Týn u ubytování v ve vo z za zaměstnání zdravotní ze Zruč AJ Ali automobil bez Bor CV den dle Eva HR Hrubá hrubá mzda Lev místo mobil mzda náplň práce normy nové Oto partner pozice práce pracoviště pracovní pozice prostředí prostřednictvím průměrná přesčasy příklad Rychvald tarif vhodná výkon výroba hlavní kvality měsíc mzdy nepřetržitý nový odměny pec pohovor pracovní poměr prohlídka před příplatky směny teploty vod vysoké zaměstnanců bonus nad NDA odpovědnost paušál sklad stravenkový paušál Vít výdělek vz znalost aktuální Ina inzeráty kandidát ke místa pečlivost postup pracovní místa praxe příplatek režim SOU společnost společnosti týden uchazeč vedení víkend vyšší zákoník životopis dění mobilní tarif nadřízený Oleg parkování plán proti stabilní vně Lena Role telefon zařazení absolvent absolventy bezpečnost CZK Ema email firma Irma ISO nábor nová oblečení ode OZP podle pohřeb pracovní prostředí přede sport svatba systém tarify technologie třídění vhodné volno vzdělání zaměstnanec zaslání Nick blízko pomocí benefity Eric Hrubý komunikace Nika podmínky průměrné průměrný řízení sick day stravenky včetně bonusy Dan druh Havířov STK zdravotní stav dodržování spolupráce zkušenosti Dino Iva penzijní připojištění pojištění připojištění úprava dokumentace Ela měření nabídka práce odpověď otázky práva psycholog rizika služba specifika úraz dělník výplata přivydělat rozvoj hodnocení ohodnocení podnik školení zaměstnavatel automobily mezi mezinárodní vstříc vzdělávání hodiny kontrolor náhrada rozvoz zdarma akce jídlo nárok fond plnění růst stravné svátek Hluk budoucnost Luže podpora zahraničí zámečník event Marc Marcel Marcela mimo během RECRU Ida evidence technik týden dovolené navíc čistá mzda diety Inka linka okolo v týdnu
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby v okrese Ostrava-město
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena