Nabídky práce v okrese Ostrava-město pro profesi Operátor / operátorka výroby

  • Ostrava
  • Roll R, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
RIGHT INDICADA s.r.o., Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Pragolematik s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ARTEMIS agency s.r.o., Roll R, s.r.o., Pracanti s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Slévač / Slévařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Celá ČR, Olbramice, okres Ostrava-město

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Ali Ben benefit bonus bonusy Bor co den Dino dle do Havířov HR Hrubá hrubá mzda IT Iva je k ke ku místo mzda mzdy na nábor nad NDA nové o ob od operátor Ostrava Ota Oto penzijní připojištění plat po pod podle pojištění pozice práce pracoviště pracovní pracovní pozice pro prostřednictvím při příplatky připojištění příspěvek řízení s se směny stravování to týden Týn u úprava v ve vhodná víkend vo volno vz z za ze dodržování kvality pec auto automobil dění Eva kol Lev mobil mobilní tarif nabídka nadřízený Oleg parkování partner paušál plán pracovník prostředí proti stabilní stravenkový paušál tarif Tom vně Dan druh možnost pomocí sklad STK Ela e-mail hlavní hledám Ivo job jobs Marc Marcel Marcela Most nový pečlivost pohovor postup pracovní poměr praxe Sam samostatnost sport spoření stravné výkon vzdělání zaměstnanec zaměstnání Hrubý místa náplň práce podnik pracovní místa průměrný společnost společnosti výdělek benefity Nick ode režim SOU technik týden dovolené navíc znalost aktuální Ina inzerát inzeráty kandidát měsíc odpovědnost průměrná přes příplatek uchazeč vedení vod vyšší zákoník zaměstnanců životopis dělník jídlo Jihlava Lom mimo přesčas přesčasy ubytování výroba zdarma Lena nepřetržitý před Role telefon zařazení absolvent absolventy AJ bez bezpečnost CZK Ema email firma Irma ISO nová oblečení OZP pohřeb pracovní prostředí přede svatba systém tarify technologie třídění vhodné Vít zaslání Zruč blízko Eric komunikace Nika podmínky průměrné sick day stravenky včetně Max Nikol Nikola Nikolas zdravotní spolupráce zkušenosti zdravotní stav Brod dokumentace Havlíčkův Brod vstříc měření nabídka práce odpověď otázky práva psycholog rizika služba specifika úraz výplata přivydělat rozvoj hodnocení ohodnocení školení zaměstnavatel automobily mezi mezinárodní vzdělávání hodiny kontrolor náhrada rozvoz akce nárok fond plnění růst svátek Hluk dovolená budoucnost Luže podpora zahraničí zámečník odměny během RECRU evidence prohlídka Ida teploty vysoké Bartoš Jičín kurz kurzy Lea Martin Nový Jičín Studénka vzdělávací kurzy čistá mzda diety Inka linka okolo v týdnu doba pracovní doba
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby v okrese Ostrava-město
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena