Volné místo ve firmě Manuvia Job s.r.o.

Skladník/manipulant mzda až 31 000 Kč ubytování zdarma!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kutná Hora
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 31.000 Kč

O nás

Manuvia Job s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Pro společnost poskytující logistické služby, skladování a poradenství hledáme šikovné skladníky/skladnice. Máte zkušenosti s VZV? Čekáme právě na Vás!

Náplň práce:

● Vyhledávání a příprava materiálu
● Práce s terminálem
● Příjem a výdej materiálu
● Nakládka a vykládka kamionů
● Kompletace zakázek na export
● Obsluha VZV

Co od Vás očekáváme:

● Praxi ze skladu (není nutné mít průkaz na VZV)
● Flexibilitu
● Spolehlivost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

● Mzda až 31 000 Kč
● Možnost týdenních záloh
● UBYTOVÁNÍ i v bytech ZDARMA
● Stabilní práci na HPP
● Příspěvek na stravu
● Bonusy a příplatky
● Možnost přesčasů
● Výhodné mobilní tarify
● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Žáravice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. března
  • Žáravice
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Plzeň
  • Ivana Němečková
    Benefity:
  • Sickdays
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. září
  • Hranice, Přerov
  • Skanska
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 26. srpna

ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TopolWater, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Etimos Human s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Markmont, s.r.o., Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Studnařství Štecher s.r.o., Interdecor Design s.r.o., KEVINT - Inter, spol. s r.o., STAMONT-METAL International,spol. s r.o., HOUFEK a.s., Lesoservis s.r.o., DEVAMA pliz s.r.o., VARIEL, a. s., KUTIFEL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Strojník / strojnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v těžbě, Těžař / Těžařka, Vrtač / Vrtařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička

Kutná Hora, Čáslav, Kolín, Vrdy, Zásmuky, Třemošnice, Poděbrady, Okřínek, Zruč nad Sázavou, Žáravice, Ledeč nad Sázavou, Třebestovice, Golčův Jeníkov, Petrovice II, Zvěřínek

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

bonus bonusy den hledám IT mobil mobilní tarif mobilní tarify Most možnost mzda náplň práce odpovědnost plat poradenství práce přesčas příplatky příspěvek sklad společnost stabilní tarif tarify týden ubytování zdarma zkušenosti dar kov Logistické služby materiál mobilní náplň obsluha PR příprava služby zkušenost