Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedúca/i smeny, zaujímavý zárobok!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.096 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Ste komunikatívny a radi pracujete s ľuďmi? Máte skúsenosti vo vedúcej pozícii v obchode? Pokiaľ áno, hľadáme práve Vás! Aktuálne obsadzujeme pozíciu vedúceho úseku v novej predajni pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, pôsobiacou v potravinárskom odvetví. Čaká Vás veľmi zaujímavá mzda s množstvom benefitov. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

  • Riadenie a organizácia činnosti na predajni
  • Vedenie tímu zamestnancov
  • Komunikácia so zákazníkmi a riešenie reklamácií
  • spracovávanie hotovosti, uzatváranie pokladní a práca s registračnou pokladňou

Nabízíme:

  • Zárobok od 1270 Euro
  • Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti
  • Príplatky za prácu cez víkend
  • Mimoriadne odmeny
  • Vianočné odmeny
  • Prémie za dosiahnutie hospodárskeho výsledku
  • Príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Sociálna výpomoc pri životných situáciách
  • Príspevok na kultúru a šport
  • Príspevok na zahraničnú dovolenku

Požadujeme:

  • Tovaroznalectvo v oblasti potravín a tovarov denných potrieb
  • Skúsenosť s riadením ľudí
  • Znalosť potravinovej legislatívy
  • Časová flexibilita, ochota pracovať na dve smeny (ranné a popoludňajšie)

  • Mělník
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. prosince
  • Praha
  • CrossCafe original s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
  • Praha
Zveřejněno: 30. října
  • Praha
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Praha
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Praha
Zveřejněno: 25. dubna
  • Praha
  • FORTYS PIZZA s.r.o., v likvidaci
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Vimperk
  • "SAK spol. s r.o."
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Znojmo
  • SUNCONE s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Bor
  • Barcana s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Hradec Králové
  • H R U Š K A , spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • banh-mi-ba s.r.o.
Zveřejněno: 9. června
  • Kopřivnice
  • CREATIVE FINANCE s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Mariánské Lázně
  • SPORTISIMO s.r.o.
Zveřejněno: 29. srpna
  • Liberec
  • Filipa, a.s.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Humpolec
  • RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. dubna
  • Brno
  • ROSA market s.r.o.
  • od 16 400 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Ostrava
  • VAS Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 6. února
  • Hustopeče
  • Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
  • od 29 800 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Teplice
  • POMPO spol. s r.o.
  • od 15 993 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Křenovice, Vyškov
  • Michal Hlaváč
  • 19 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 16. října
  • Vinohrady, Praha
  • Prague Car Sharing s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Praha
  • ASPIRA Recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Praha
  • ALINEX - Kácovská, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Brno
  • eko GRADO spol. s r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Milevsko
  • ZVVZ GROUP, a.s.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

AJ benefit činnost den EU HR IT mzda náplň práce plat pokladní práce víkend činnosti kov náplň obchod oblast oblasti pomoc PR prémie stav zákazník