Ředitel dealerství osobních a dodávkových vozů

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Hledáme lídra, který povede dobře zavedené dealerství luxusních osobních a dodávkových vozů a přispěje k jeho dalšímu rozvoji.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za řízení a celkové výsledky dealerství (prodej i servis)
  • Komunikace a vedení obchodních jednání s dodavateli, rozvoj obchodních aktivit
  • Odpovědnost za plánování a plnění obchodních, ekonomických a servisních výsledků
  • Koučování a motivování přímých podřízených
  • Reporting klíčových ukazatelů

Profil kandidáta:

  • Praktik s prokazatelnými manažerskými a obchodními zkušenostmi
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost vidět souvislosti
  • Přirozenou autoritu, nadhled a schopnost dotáhnout věci do zdárného cíle
  • Profesionalitu a kvalitu v odváděné práci
  • Znalost MS Office
  • Znalost angličtiny - B2
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Dlouhodobé uplatnění u stabilní a stále rostoucí společnosti s rodinným přístupem
  • Zajímavé platové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
  • Možnost osobního rozvoje
  • Služební automobil
  • Odborné vzdělávání
  • Kulturní a sportovní akce
  • Firemní benefity

Máte zájem o tuto nabídku?