Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Administrativní pracovník/ce

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Česká Lípa
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Ostatní

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho přátelského kolektivu ve společnosti SULCO Automotive Group s.r.o. hledáme šikovnou posilu na výpomoc s administrativou do lokality Česká Lípa.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • administrativní podpora personálního oddělení
  • vyhotovování docházek zaměstnanců

POŽADUJEME:

  • minimálně SOU/SŠ vzdělání
  • flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • znalost práce s MS Office
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • spolupráci na poloviční úvazek
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu
  • zajímavou práci v úspěšné společnosti v odvětví Automotive

Nástup dle dohody.

Své životopisy zasílejte přes odpovědní formulář.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Děčín
  • DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Děčín
  • ELEFANT.DC, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
včerejší
  • Štětí
  • SPM - Security Papers, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Hrádek nad Nisou
  • Město Hrádek nad Nisou
  • 28 000 – 38 000 Kč
  • Kryštofovo Údolí
  • Obec Kryštofovo Údolí
  • od 21 500 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Rumburk
  • METALURGIE Rumburk s.r.o.
  • 40 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Šumperk
  • Urdiamant, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Šumperk
  • od 22 000 Kč
  • Velké Popovice
  • JP-Tabák, s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • SOVA stavební s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Ledeč nad Sázavou
  • ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou
  • Trojanovice
  • Ing. Jana Klozíková
  • 12 200 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Litoměřice
  • G plus P s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Terezín, Litoměřice
  • Gabriel s.r.o.
  • 110 – 145 Kč / hod
  • Plzeň
  • Elektro H + H, s.r.o.
  • od 110 Kč / hod

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Kaufland Česká republika v.o.s., VOJTELLA o.p.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JUDr. Josef Janů, JOB LEADER EUROPE s.r.o., DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, MISTAV-CL s.r.o., Město Česká Lípa, KODAP CL, s.r.o., JAKUB a.s., Kateřina Stejskalová, Město Česká Kamenice, FOL-Obal, společnost s ručením omezeným, (zkráceně FOL-Obal, s.r.o.), Město Doksy, Eurostar Plus, s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., Město Štětí, SPM - Security Papers, s.r.o., Město Hrádek nad Nisou, Obec Kryštofovo Údolí, METALURGIE Rumburk s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Účetní, Barman / Barmanka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Vedoucí obchodu, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Úředník / Úřednice, Průvodce / Průvodkyně, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Česká Lípa, Stráž pod Ralskem, Děčín, Bělá pod Bezdězem, Nový Bor, Česká Kamenice, Doksy, okres Česká Lípa, Benešov nad Ploučnicí, Štětí, Hrádek nad Nisou, Kryštofovo Údolí, Rumburk

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

administrativní administrativní pracovník AJ auto Česká Lípa formulář hledám hodnocení HR IT Lípa Most náplň práce Office ohodnocení pečlivost podpora poloviční úvazek práce pracovní pracovník samostatnost SOU společnost společnosti úvazek vzdělání zaměstnanců zaslání znalost životopis administrativní podpora dohody finanční kolektiv kov lokality náplň oddělení odpovědní osobní personální poloviční pomoc PR přátelské údaj