Hledáme lidem práci Manpower

Lakýrník - kmen, náborový příspěvek 15 000 Kč

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme lakýrníky do Opavy. Těšte se na ředu benefitů a pěkné finanční ohodnocení!

Popis pozice:

- Budete provádět výběr přípravků pro lakování
- Tmelení, broušení a nátěr

Profil kandidáta:

- SOU – vyučen v oboru výhodou
- Praxe na pozici lakýrník
- Zkušenosti s lakováním svařenců a rámů - velkou výhodou
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (víkendy volné)

Nabízíme:

- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti (kmen, HPP)
- Náborový příspěvek
- Zákonné příplatky
- Týden dovolené navíc
- Závodní stravování za 38 Kč
- Karta Benefit plus
- Příspěvek k jubileu, za dárcovství krve
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Řada firemních akcí, firemní časopis
- Nástup možný ihned

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis :-)

Montážní dělník/ce

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Opava
  • 28 000 – 38 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 18. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Braník, Praha
  • CAUTOR PROJECTS & ADVISING a.s.
  • 2 500 – 4 000 Kč / týden
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
  • Frýdek-Místek
  • BOOZE Company s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Sázava, Benešov
  • Dětský domov a Školní jídelna, Sázava,…
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • Penny Market s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Chlumčany, Plzeň-jih
  • ECO - F a.s.
  • od 30 000 Kč

ARAKO spol. s r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia Ostrava, Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Ostrava

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

benefit Bor den EU hledám hodnocení IT kandidát nabídka nábor náplň práce ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce praxe příplatky připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc víkend zaměstnanec zaměstnání zkušenosti životopis české dovolené finanční firemní karta kov Lakování náborový náplň navíc obor penzijní poměr PR profi výběr zaměstnanecké závod zkušenost