Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

PRACOVNICE DO VÝROBY - balení a kontrola

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 1.700 – 1.800 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho zákazníka hledáme PRACOVNICE DO VÝROBY na oddělní balení a kontrola hliníkových odlitků ve slévárně.

Místo: Kirchdorf an der Krems – Rakousko

Požadujeme:

  • Pracovat samostatně a přesně v hlučném prostředí
  • Dobrou znalost německého jazyka
  • Práci ve 4 směnném provozu
  • Řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou

Náplň práce:

  • Kontrola hliníkových odlitků ve slévárně
  • Balení hliníkových odlitků ve slévarně

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mzda podle kvalifikace od 12,51 EUR/hodina + příspěvky

za směnnost (od 1700 netto měsíc)

  • Dlouhodobé pracovní zázemí
  • Možnost převzetí zaměstnance

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy v německém jazyce s fotografií.

  • Zvěřínek
  • TEMAC, a.s.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. září
  • Uherské Hradiště
  • Povodí Moravy, s.p.
  • 13 400 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Boskovice
  • LD Seating s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

auto automobil EU fotograf hledám hodina IT kvalifikace měsíc místo mobil Most možnost mzda náplň práce práce pracovní pracovní prostředí pracovnice prostředí Rakousko znalost životopis dobro foto jazyk kontakt kontrola kov náplň německé PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ příspěvky zákazník