Administrativní prace / brigada

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma Vojtech Mészáros
Kategorie Marketing, reklama, média a PR
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 15.000 – 17.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Do nově otevřené pobočky v Ústí nad Labem přijmeme nové zaměstnance / brigádníky na jednoduchou administrativní práci.
Náplň práce: Vyplňování a zpracovávání objednávek, zadávání zákaznických karet do systému.

Požadujeme:

  • chuť pracovat
  • výborné komunikační vlastnosti
  • příjemný projev
  • motivaci na výkon a finanční ohodnocení
  • chuť se vzdělávat a touhu se seberealizovat
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Ústí nad Labem
  • Pracovní doba: Po – Pá (Víkendy jsou volné!)
  • Mladý přátelský kolektiv
  • Netradiční firemní benefity (firemní akce, teambuildingy, kontesty, soutěžě o hodnotné ceny)
  • Rychlý kariérní růst
  • Profesionální a bezplatné školení

  • Jindřichův Hradec
  • LAM leštění s. r. o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. května
  • Pardubice
  • VVV TOUR CZ 1, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Hradec Králové
  • Kování-IN s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Brno
  • BAŠTÍRNA ,s.r.o.
  • 14 000 – 16 200 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 12. července
  • Krnov
  • Střední škola automobilní, Krnov,…
  • 100 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Modřany, Praha
  • Čistící stroje s.r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • BEL Solutions s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Brno
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 4. srpna
  • Slavkov u Brna
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Ostrava

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

administrativní akce benefit benefity Bor doba hodnocení IT kariérní růst nad Labem náplň práce nové ohodnocení plat pobočky práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí prostředí růst SOU školení teambuilding Ústí nad Labem uživatelská znalost víkend výkon znalost bezplatné brigádník finanční firemní kariérní kolektiv komunikační náplň PC PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí příjemný systém test uživatel