Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby, mzda až 30.000Kč + 50.000Kč náborový bonus

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme firma AkzoNobel, která se zabývá výrobou práškových nátěrových hmot. Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby. Nabízíme Vám stabilní práci, která se pro Vás nestane stereotypní, jelikož Vás postupně budeme zaučovat ve všech výrobních procesech, které u nás probíhájí. Dejte nám o Vás vědět ještě dnes a my se s Vámi domluvíme na prohlídce naší firmy, abychom Vám přiblížili práci u nás.

Popis pozice:

Po celou dobu zaškolovací doby Vám bude po ruce Váš osobní kouč, který Vás bude postupně zaučovat ve všech fázích naší výroby

Vaší hlavní náplní práce bude:

- objednávat a míchat suroviny, dle stanovených zakázek

- kontrolovat správnost procesu celé výroby

- obsluhovat výrobní a balíci stroje

- kontrolovat kvalitu hotových výrobků

Profil kandidáta:

- předchozí praxe v podobné výrobě pro Vás bude výhodou, nikoliv podmínkou

- máte odpovědný přístup k zadaným úkolům, které vždy dotáhnete do konce

- máte dobrý zdravotní stav a nedělá Vám problém práce v prašném prostředí

- fyzická zdatnost se Vám bude hodit

- nevadí Vám pracovat na 12hod. nepřetržitém provoze

Nabízíme:

Náborový bonus ve výši 50.000Kč

Za Vaší práci vás ohodnotíme mzdou 25.000 - 30.000Kč/měsíc

Součásti mzdy je:

- měsíční osobní hodnocení Vašeho mistra

- mimořádné odměny za přesčasové hodiny při včasném plnění zakázek

- příspěvek na dojíždění do zaměstnání, dle vzdálenosti Vašeho bydliště

- dotované stravování ve firemní kantýně - oběd za 25Kč

- týden dovolené navíc

- pokud se stanete našim zaměstnancem a doporučíte nám někoho dalšího, čeká Vás odměna 20.000Kč

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., RenoServices, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., MG tech s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Olbramice, okres Ostrava-město, Hlučín, Bílovec, Krnov, Bravantice, Fulnek, Studénka, Ostrava

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

bonus Bor den dění firma hlavní hledám hodiny hodnocení IT kandidát měsíc mimořádné odměny mistr mzda mzdy nábor náplň práce nové odměny operátor plnění postup pozice práce praxe prostředí přesčas příspěvek SOU stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn zaměstnání zdravotní zdravotní stav životopis daný doby dovolené firemní firmy kouč kov měsíční mimořádné náborový náplň navíc odměna odpovědný operátor výroby osobní PR problém proces profi přístup součást stav stroj tým úkol výrobní výroby