Dělník / Operátor výroby , Pržno (okr. Frýdek Místek)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pržno, okres Frýdek-Místek
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 18.500 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pozici: Dělník / Operátor výroby
Místo výkonu práce Pržno (okr. Frýdek Místek)

Náplň práce:

  • operátorské práce ve výrobě toroidních jader
  • navíjení a měření toroidních jader
  • 1 sm nebo 2 směnný provoz, 8 hod směny, (operátor měření toroidnéch jader)
  • nepřetržitý provoz, 12ky krátký dlouhý týden (obsluha pily řezání toroidních jader)

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení až 27.000 měsíčně dle směn, výkonu a kvality práce
  • stravenky
  • příjemný kolektiv
  • stabilní dlouhodobou práci
  • nástup možný ihned