Řidič „C“ – rozvozy Alsfeld (německá smlouva)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Německo
Firma VCHD Cargo a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 50.000 Kč

Popis pozice
Hledáme řidiče, který má zájem jezdit pravidelné rozvozy v Německu v naší dceřiné společnosti Völker Logistik

Práce od pondělí do pátku. Začátek kolem 4:00 ráno, konec ve 14:00. Denní nájezd okolo 400 km.
Jízdy vždy podle nařízení 561/2006 (AETR)
Řidič má vlastní vozidlo.
Práce vhodná pro řidiče, který by chtěl žít v Německu. Pomáháme s nalezením vhodného ubytování.

Požadujeme:

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C (+ Kartu do tachografu)
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni B1 (mírně pokročilý)

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní německé společnosti
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 2.000 €,– základ
  • Německé diety a příplatky za noční
  • 15 tísíc CZK čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu​
  • Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
  • Moderní vozový park
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
  • ​Neomezené volání po EU internet 20 GB za přibližné 400 Kč měsíčně bez DPH
  • Firemní oblečení
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností

Máte zájem o tuto nabídku?