Nabídka práce "Zelenecká Lhota" aktuálně 47 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Mělník
 • SECURITOR s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Mělník
 • Ondřej Pšenička
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 22. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., Miloš Kraus, PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., X sport servis s.r.o., Pizza Fast s.r.o., Jiří Maděra, YELLOW POINT, spol. s r.o., WELL PACK s.r.o., SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Jičín, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov, Benátky nad Jizerou, Poděbrady, Sadská, Jilemnice, Jablonec nad Nisou, Liberec, Kolín, Český Brod, Strážné, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Dolní Dvůr, Dvůr Králové nad Labem, Špindlerův Mlýn, Zeleneč, Neratovice, Mělník

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ auto automobil činnost den DPČ e-mail Eric evidence HR inspektor Jičín ke Max mobil náklady nová Nová Paka Paka povinnost pracovní pracovní činnost pracovní činnosti před školení telefon týden vně výkon ze Android auta bankovní bez ČR Dan doba dodržování druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS komunikace náplň práce ode partner povolení pracovní doba přes rozdíl rozvoz smlouva výdělek výplata Boleslav Bor brigáda Iva kvality Mark Most NDA prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim brány cíle CV český hodnocení chování Ina nábor ohodnocení Oto pečlivost podle postup pracovník prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky A3 Amy Eva Hluk interní měsíc mladá Mladá Boleslav Oleg OZP pec pozice proti stěhování stres technologie vhodná Vít Zruč víkend Turnov boty cestovní náhrady dopis důchod hodiny Hrady město nabídka náhrady přivýdělek světlí vyšší zaměstnání inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové pracovní místa uchazeč zkušenosti Ben nad Jizerou Poděbrady bezpečnost blízko dík díky kancelář obchodní plán plánování podnik stráž uplatnění Velké administrativní Ema email manažer odpovědnost personální oddělení pracovní pozice Praha zaměstnáváme astronom důchodce gastro peníze pracoviště pracovní nabídka restaurace Sadská vhodné výroba ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou Sami agentura data kvalita marketing nový odměny odpověď online otázky plnění rozhovor STK vzdělání event firma Irma Liberec Luže mzda pracovní prostředí zařazení zdravotní budoucnost krom motivační dopis praxe vedení znalosti životopis místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců příplatky sklad bonusy číšník servírka vůči přede výhody absolvent absolventy administrativa invalidní důchodce kvalifikace růst systém v týdnu kariérní růst Lea Městec spokojenost stará Tea Kolín Brod Český Brod akce prázdniny služební průměrný česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Král mezi pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem králové nad Labem nemoc nemocnice Lech technik domácí kolem mzdy pomocí u Prahy Neratovice Mělník Měšice zdravotní stav vzdělávání
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Zelenecké Lhotě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena