Nabídka práce "Zderaz" aktuálně 37 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Česká pošta, s.p., VIVANTIS a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Bc. Michaela Novotná, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, CROSSDOCK GROUP s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Choceň, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Pardubice, Stéblová, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

AJ brigáda co den do DPČ DPP Eva hlavní HR Choceň Ina inzerát IT Ivo je k ke kol kolegové krásné ku místa možnost na nabídka nad Nika o ob od odpovědnost Oleg Ota Oto po pod postup poštovní pošty práce pracovní pracovní místa pro před při s se směny SOU spolupráce stabilní to Tom u uchazeč v ve víkend Vít vo vyšší z za ze získání dle hodina Chrudim Iva Ivan Martin Most mzda Sam samostatnost sklad zdraví zkušenosti hledám nový ode parkování pečlivost podle pracovní poměr pracovní prostředí prostředí spokojenost společnost společnosti stran telefon ČR Dino Lech místo náplň práce pracoviště Tim vod výkon vz zaměstnavatel astronom Bor doba gastro gastronomie měsíc moravská nad Orlicí plat pracovní doba pracovní nabídka praxe Ústí nad Orlicí výhody výplata vyučení v oboru Ali komunikace kvality Mark na Moravě NDA nové Žďár dub nad Sázavou Pardubice restaurace Velké Žďár nad Sázavou auta data dopis EU krom kromě nová online plán pracovní den růst řízení show Tomáš Velká vhodné Zina A4 administrativní docházka kancelář přes bez bonus bonusy červená flexibilní hodnocení ohodnocení průměrný přivýdělek Silvestr taxi úřad výdělek Eric vstříc znalost CV dík díky platy René rozvoj sport stará školení výplaty boty Černá činnost formulář hodiny Nick pozice pracovní činnost pracovní činnosti vhodná chování nabídky Sami domov důležité Ema email Inka konzultant linka Luže mezi Nora obchodní operátor práce z domova reklama vzdělání číšník jídlo přede servírka zdarma agentura Amy kvalita marketing odměny odpověď otázky pec plnění rozhovor STK akce asistent Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv Dan dárky dovolená Kolín Král králové kurz kurzy Luby Městec Náchod péče Rychnov volno vzdělávání důchod důchodce OZP přivydělat rozvoz služební týden nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza zdravotní specialist specialista Vánoce zdravotní stav dění třídění auto automobil během e-mail Hradec Hradec Králové Lom město mobil nábor světlí v týdnu hasič peníze příplatky příspěvek stravování mzdy pracovník inzeráty kandidát poblíž příplatek nařízení vlády technologie vně Android bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS partner povolení rozdíl smlouva obuv
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Zderazi a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena