Nabídka brigád "Žandov" aktuálně 32 volných míst.

 • Roudnice nad Labem (33 km)
 • Matěj Beránek s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. dubna
 • Mělník (41 km)
 • SECURITOR s.r.o.
 • 100 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubna
 • Ledčice (42 km)
 • HistoryPark s.r.o.
 • 150 – 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
 • Liberec (47 km)
 • Zoo Liberec, příspěvková organizace
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 22. dubna
 • Liberec (47 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
 • Mladá Boleslav (49 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
včerejší
 • Mladá Boleslav (49 km)
 • FACHMANN CZ s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, První novinová společnost a.s., Viterra Czech s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Aaron guard s.r.o., Andulka services s.r.o., Matěj Beránek s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., SECURITOR s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., HistoryPark s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CELTIMA s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., FACHMANN CZ s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o., THIMM Obaly, k.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Děčín, Ústí nad Labem, Roudnice nad Labem, Siřejovice, Mělník, Teplice, Ledčice, Mnichovo Hradiště, Liberec, Mladá Boleslav, Všetaty, okres Mělník

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny HR Hrady město mobil nabídka nábor náhrady náplň práce nová přivýdělek Rumburk společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové náplň oddělení odpovědné případ řidič součást tým agro doba kvalita kvality měsíc mzda nad Labem pečlivost pracovní pracovní doba společnosti Ústí nad Labem vzor brigádník dohody kov národní obchod pomoc závod brigáda flexibilní hodnocení ohodnocení plán povinnost směny stabilní finanční kontakt nabízíme práci prodej agentura bezpečnost hlídání obchodní odměny plnění pokladní pozice pracovní pozice pracovník stráž získání agent certifikát firmy jednání mimořádný obsluha stroj systém chování nabídky spolupráce Teplice informace Most praxe restaurace samostatnost servírka vhodné víkend výplata dny dovolené kolektiv obor přátelský příprava rodičovské rodičovské dovolené student benefit partner plánování platy pobočky požadavky příplatek růst stravování svátek výkon výplaty zaměstnavatel category doprava kariérní minimální možnost kariérního růstu odpovědný oprava prémie problém přístup školní výkonnost zákazník hlavní Kladno třída v práci akce bonus bonusy ČR hasič kancelář komunikace občerstvení odpovědnost podpora pracovní prostředí prostředí signály sledování stres výjezd centra centrum komunikační kontrola koordinace na pracovišti PC příjemné příjemné pracovní prostředí report schopnost schopnosti signál trh činnost Mělník Měšice pracoviště zdravotní zdravotní stav areál stav marketing odpověď otázky rozhovor STK vzdělání databáze díl dobro odměna předpoklad reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy hory instrukce všeobecný vzdělávání činnosti oblast oblasti programy vykopávky vztah domov interní Mnichovo Hradiště přivydělat řízení školení v týdnu Zruč kvalitní sociální vydělat Liberec oblečení OZP vhodná prodejní firma NDA Luže sezónní administrativa příplatky služba týden organizační schopnost organizační schopnosti příjemný brigádníci taxi Teplá životopis hotel přátelské mzdy doby řešení řešení problémů auta bankovní dodržování druh iOS povolení rozdíl rozvoz smlouva bar dané jídla pitné potravinář síla smart výdělky nové pojištění registrace jízdy karty místní předání asistent harmonogram pečovatel kontroly osobní platové ohodnocení důchodce invalidní důchodce invalidní elektrikář náhrada světla ubytování náklad opravy střední výměna Boleslav Kosmonosy Mladá Boleslav Hranice krásné vedení firemní kavárna kolegyně český hodina jídlo kraj lékař materiál Ostatní region Středočeský kraj týdny
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Žandově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena