Nabídka práce "Tichá" aktuálně 52 volných míst.

  • Opava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledají
  • Kateřinice, Vsetín
  • Milan Blažek
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Přadka, LogicVision s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Milan Blažek, FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., První novinová společnost a.s., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Kaufland Česká republika v.o.s., LPS GUARD s.r.o., Moveto Delivery s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Bílá, okres Frýdek-Místek, Sviadnov, Kopřivnice, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek, Šenov u Nového Jičína, Havířov, Vsetín, Kateřinice, okres Vsetín, Děhylov, Třinec, Stonava, Český Těšín, Hranice, okres Přerov, Karviná, Bohumín, Mosty u Jablunkova, Lipník nad Bečvou, Slušovice, Strahovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž akce bonus bonusy elektro Eva kurz Lev oblečení Ota pec postup SOU spolupráce týden ubytování vz zapůjčení zdarma znalost hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via důchod důchodce hlavní Mark měsíc odměny otázky paušál přivýdělek security stravenkový paušál vně výdělek Frýdlant HR inzerát inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí Oto pokladní pozice pracovní místa společnosti vyšší hodiny kariérní růst marketing NDA nový prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu kancelář OZP pečlivost uklízečka úvazek zkrácený úvazek firma Irma nové operátor STK výroba Zruč administrativní Bor CV data Dino dopady interní Lea LinkedIn management obchodní Oleg osobní rozvoj prostředí Role rozvoj Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Amy doba Jičín partner pracovní doba pracovní pozice příspěvek řízení sport Šenov flexibilní povinnost restaurace Vít agentura ČR kvalita odpověď online plnění rozhovor Tom vzdělání Ben benefit benefity Nick příplatek psycholog Tim včetně vedení vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 sledování služba vhodné nemoc nemocnice agentury e-mail Lena novinář pracovní prostředí praxe Ria uchazeči získání dárky dopis druh hledat nábor pravidla průvodní dopis přivydělat vod Frýdek Jablunkov Kopřivnice Místek Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín auto automobil český hospodyně krom nabídka okolo péče stravování Velké jídlo Martin volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnání zdravotní chování moravská nabídky Sami oděv služební Dan Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora přesčas aktuální bankovní boty dohoda dohoda o provedení práce mezi Meziříčí rozvoz ukončení EU 3D absolvent absolventy domov světlí cestovní náhrady Hrady město náhrady Třinec Karviná budoucnost Ema motivační dopis výsledky znalosti životopis astronom gastro gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka výhody výplata asistent asistentka kurzy loajalita pečovatel Rita stravenky Bohumín dík díky Eric Král pohovor administrativa dotazy kvalifikace Nikol Android auta dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl formulář Zlín
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Tiché a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena