Nabídka práce "Stanovice, okres Trutnov" aktuálně 25 volných míst.

Kurýr Bolt Food

Nutně vás hledají
 • Pardubice (41 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
Nutně vás hledají
 • Hradec Králové (21 km)
 • Česká síť s.r.o.
 • 7 000 – 21 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
včerejší
 • Jičín (37 km)
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 200 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 10. dubna
 • Pardubice (41 km)
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SEBELIS s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., GEISLER ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o., První novinová společnost a.s., Česká síť s.r.o., Mgr. Radek Vokál, PROROZVOZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., SelectDance z.s., SIMPLY5 s.r.o., Andulka services s.r.o., INDUS PRAHA, spol. s r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, CZECH FLEET, družstvo, Petrlíková Lucie s.r.o., Bufáczech, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pardubice, Dvůr Králové nad Labem, Slatina nad Úpou, Trutnov, Hradec Králové, Velké Poříčí, Týniště nad Orlicí, Stéblová, Jičín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

auto bonus bonusy den doba flexibilní iOS IT možnost náplň práce nové plat pojištění práce registrace rozvoz telefon týden výplata jednání jídla jízdy karty minimální místní náplň pitné PR předání rok řidič tým AJ dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hledám HR komunikace králové kvality nad Labem OZP pohovor pracovní pracovní prostředí prostředí SOU víkend životopis brigádník kolektiv kov obchod oddělení odměna Ostatní přátelské stav třída úkol úkoly zájem zákazníci zákazník Brno důchod firma kancelář pracovní doba pracovník pro zaměstnance přivýdělek výdělek zaměstnání areál brigády dovolené rodičovské rodičovské dovolené automobil Bor boty cestovní náhrady dopis DPČ DPP e-mail hodiny Hrady kurz město mobil nabídka nábor náhrady nová společnost Trutnov vyšší cestovní náborové odpovědné okres případ součást nabídky obchodní obchodní zástupce odměny řízení společnosti spolupráce stabilní technologie volno výkon zástupce znalost foto IT sektor materiál obchodní jednání oblast oblasti obor odbor odborný PC projekt řešení sektor servis systém technolog trh výše zdroj zkušenost asistent CV dárky domov dovolená hodnocení Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec Most Náchod NDA ohodnocení Pardubice péče Rychnov sport vzdělávání zdraví centra centrum cvičení daně dar firemní firmy lékař zdravé životní cíle ČR ekolog EU partner peníze podnik restaurace zdarma cíl dresscode mobilní na dobu národní opravy podniky spokojen systémy udržitelnost vydělat astronom gastro gastronomie hasič Hradec Hradec Králové měsíc pracovní nabídka praxe výhody pomoc síla v práci benefit odpověď odpovědnost plán plánování příplatek přivydělat směny sladký dění osobní rozvoj rozvoj show sklad vedení zkušenosti finanční mistři organizace osobní práce s dětmi příjemné příležitost roční škola školní školy agentura data kvalita marketing online otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání agent databáze díl dobro předpoklad reklamy slané služby výzkum výzkumy chování inzerát informace oděv příplatky smlouva důchodce interní Poříčí pozice příspěvek vhodná program programy sociální brigáda činnost místo nad Orlicí podnikání pracovní činnost pracovní činnosti Týn Týniště nad Orlicí uchazeč činnosti dny místo výkonu práce ruční Luže mzda služební vhodné měsíční student Vozový park pečlivost administrativa angličtina tarif pořádek příslušník pokladní náplně obsluha pracovní náplně prodej akce Hranice jídlo kraj manažer Praha příklad růst Skuteč české daný kolektivní koordinace na pracovišti region výroby značky komunikační obsluha zákazníků přístup schopnost schopnosti uživatel vztah
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Stanovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena