Nabídka práce "Srch" aktuálně 38 volných míst.

Balení z výroby

Nutně vás hledají
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejší
Nutně vás hledají
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Příležitost k podání ruky z.s., Bc. Michaela Novotná, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., První novinová společnost a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LPS GUARD s.r.o., ABI Special s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město nad Metují, Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Kutná Hora, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Poděbrady, Náchod, Ústí nad Orlicí, Jičín, Červený Kostelec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

co den dle do DPČ DPP Eva flexibilní IT Ivo je k kol Most možnost na náplň práce o ob občerstvení od odpovědnost po práce pro při s Sam samostatnost se smlouva u úvazek v ve vhodné vo z zdarma ze zkrácený úvazek Ali CV dík díky dub hlavní hledám krásné ku měsíc nové nový Pardubice plat platy pod prostředí René rozvoj SOU sport stará školení to Vít výplaty vz zdraví zkušenosti Bor boty Černá činnost formulář hodiny místo Nick ode pozice pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti směny stabilní telefon vhodná výkon výplata za hodnocení chování Ina inzerát nabídky ohodnocení Sami spolupráce bonus bonusy domov důležité Ema email Inka komunikace konzultant linka Luže mezi mzda Nika Nora obchodní Oleg operátor Oto práce z domova reklama Velké vzdělání bez brigáda číšník Dino doba jídlo pracovní doba před přede servírka agentura AJ Amy ČR data ke kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle přivýdělek rozhovor společnost STK Tom výdělek akce asistent Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí Dan dárky dovolená HR Chrudim Kolín Král králové kurz kurzy Luby Městec nad Náchod NDA péče Rychnov Tim volno vzdělávání astronom gastro gastronomie hasič Hradec Hradec Králové nabídka pracovní nabídka praxe výhody dění nová peníze příplatky příspěvek stravování třídění uchazeč mzdy pracovní poměr pracovník přes sklad společnosti inzeráty kandidát místa postup pracovní místa přivydělat spokojenost stran v týdnu vyšší poblíž víkend příplatek zdravotní zdravotní stav nařízení vlády řízení technologie vně Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS mobil partner povolení rozdíl rozvoz obuv auto automobil během dopis e-mail Lom město nábor světlí parkování pečlivost Lech vod zaměstnavatel hodina Iva Ivan Martin hora Kutná Hora restaurace A4 interní Lev Zruč dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem Eric krom kvality nad Labem OZP pohovor životopis vstříc znalost kariérní růst Lea růst systém Tea zaměstnání administrativní bezpečnost manažer personální oddělení plán plánování pracovní pozice Praha stráž zaměstnáváme evidence inspektor Max náklady Poděbrady povinnost týden blízko kancelář podnik ubytování uplatnění cestovní náhrady důchod Hrady náhrady administrativa dotazy důchodce kamerový systém kvalifikace Nikol moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru Jičín Nová Paka Paka brány cíle český prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Srchu a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena