Nabídka brigád "Skalice u České Lípy" aktuálně 34 volných míst.

 • Turnov (47 km)
 • Michaela Hamtilová
 • 4 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 17. dubna
Nutně vás hledají
 • Liberec (38 km)
 • Zoo Liberec, příspěvková organizace
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro seniory
včerejší
 • Liberec (38 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
 • Roudnice nad Labem (40 km)
 • Matěj Beránek s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
včerejší
 • Mělník (44 km)
 • SECURITOR s.r.o.
 • 100 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubna
 • Mladá Boleslav (45 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 16. dubna
 • Ledčice (48 km)
 • HistoryPark s.r.o.
 • 150 – 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Michaela Hamtilová, Ing. Tomáš Hronek, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., Aaron guard s.r.o., Andulka services s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Zoo Liberec, příspěvková organizace, OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., CELTIMA s.r.o., Matěj Beránek s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., SECURITOR s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o., HistoryPark s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Celá ČR, Česká Lípa, Děčín, Ústí nad Labem, Liberec, Mnichovo Hradiště, Roudnice nad Labem, Siřejovice, Mělník, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Ledčice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ den DPP firma hledám HR ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou kraj Liberec měření Mšeno nad Nisou náplň práce OZP plat práce pracovní pracovník pro zaměstnance Smržovka SOU stabilní Turnov uplatnění úvazek díl kov lokality náplň oblast PR analytik budoucnost data email inzerát kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec přihlášení specialist technologie vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost administrativní DPČ důchod důchodce interní měsíc partner vhodné dohody odměna programy student auto automobil Bor boty cestovní náhrady dopis e-mail hodiny Hrady město mobil nabídka nábor náhrady nová přivýdělek Rumburk společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné případ řidič součást tým agentura bezpečnost hlídání mzda nad Labem obchodní odměny plnění pokladní povinnost pozice pracovní pozice stráž Ústí nad Labem získání agent certifikát firmy jednání mimořádný obchod obsluha stroj systém flexibilní hodnocení chování nabídky ohodnocení spolupráce Teplice finanční informace brigáda doba plán pracovní doba směny společnosti brigádník kontakt nabízíme práci prodej Luže občerstvení platy praxe víkend obor příjemné příprava sezónní služby česká činnost EU forum komunikace NDA péče pracovní činnost pracovní činnosti školení v týdnu vedení činnosti kolegyně prezentace přístup standard zákazník zdravé značky životní administrativa pečlivost pracovní prostředí prostředí příplatky služba týden kontrola organizační schopnost organizační schopnosti PC pomoc příjemné pracovní prostředí příjemný schopnost schopnosti stav brigádníci Most pracoviště restaurace samostatnost taxi Teplá výplata životopis hotel kolektiv na pracovišti přátelské mzdy zaměstnavatel dobro doby kvalitní oblasti problém přátelský řešení řešení problémů ČR kvalita marketing odpověď otázky rozhovor STK vzdělání databáze předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy auta bankovní dodržování druh iOS oblečení povolení rozdíl rozvoz smlouva bar dané jídla pitné potravinář síla smart výdělky bonus bonusy nové pojištění registrace jízdy karty minimální místní předání asistent harmonogram pečovatel zdravotní zdravotní stav kontroly osobní platové ohodnocení vhodná Zruč prodejní akce domov Mnichovo Hradiště přivydělat řízení sociální vydělat servírka dny dovolené rodičovské rodičovské dovolené benefit plánování pobočky požadavky příplatek růst stravování svátek výkon výplaty category doprava kariérní možnost kariérního růstu odpovědný oprava prémie školní výkonnost hlavní Kladno třída v práci hasič kancelář odpovědnost podpora signály sledování stres výjezd centra centrum komunikační koordinace report signál trh Mělník Měšice areál okres Boleslav invalidní důchodce Kosmonosy Mladá Boleslav invalidní Hranice krásné firemní kavárna hory instrukce všeobecný vzdělávání vykopávky vztah
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Skalici u České Lípy a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena