Nabídka práce "Šimonovice" aktuálně 35 volných míst.

Distribuce letáku - Chrastava

Nutně vás hledají
 • Chrastava
 • David Štěpánek
 • 3 000 – 3 600 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 1. prosince
Nutně vás hledají
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 3. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
David Štěpánek, PROROZVOZ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Miloš Kraus, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Česká pošta, s.p., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., GOLD SPORT s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., YELLOW POINT, spol. s r.o., X sport servis s.r.o., Jiří Maděra, AS - služby s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrastava, Celá ČR, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mnichovo Hradiště, Semily, Frýdlant, Harrachov, Jilemnice, Mladá Boleslav, Jičín, Varnsdorf, Špindlerův Mlýn, Strážné, Dolní Dvůr, Pec pod Sněžkou, Benátky nad Jizerou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

AJ co činnost den dle do důchod důchodce flexibilní HR Chrast Chrastava IT je k ku měsíc místa místo možnost na náplň práce o ob od odpovědnost pec plat po práce pro před při přivýdělek s se stran to u uchazeč v ve vedoucí vo vstříc výdělek výkon výplata z za zaměstnanců zaměstnání ze zkušenosti znalost znalosti Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR hledám iOS ke kol Lev Městec mobil nad partner peníze plán pod podle podnik pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom agentura Amy data Ina Ivo kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky plnění prostředí rozhovor STK vyšší vz vzdělání auta bankovní Dan doba dodržování DPP druh flexibilní pracovní doba komunikace Nika oblečení ode povolení pracovní doba rozdíl smlouva Bor brigáda Iva kvality Most NDA Sam samostatnost společnosti Tim víkend bezpečnost event firma hodnocení Irma kandidát Liberec Luže mzda ohodnocení pracovní prostředí pracovník stráž školení vhodné zařazení zdravotní budoucnost dopis Ema krom motivační dopis nabídka Oleg Oto praxe vedení výsledky životopis OZP v týdnu inzerát inzeráty postup pozice pracovní místa příplatky sklad DPČ povinnost Vít chování nabídky Sami absolvent absolventy administrativa administrativní email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha růst vhodná zaměstnáváme ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou Dino Kladno nové pracovní činnost pracovní činnosti Turnov Emil Emily kromě pošty pracovní den řízení Semily hodiny kariérní růst prostřednictvím průzkum během bonus Harrachov job kurz sport stravování ubytování zapůjčení zdarma získání kancelář Zruč Boleslav brány cíle CV český nábor náklady pečlivost Rut trendy A3 Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie EU Jičín Lenka nová show Velká e-mail Eric evidence inspektor Max Nová Paka Paka týden vně hlavní kolegové krásné pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy Varnsdorf Lech přede technik akce prázdniny služební Tea výhody česká dolní horní Malý údolí zaměstnanec benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba taxi nad Jizerou
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Šimonovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena