Nabídka práce "Rožnov pod Radhoštěm" aktuálně 67 volných míst.

 • Třinec
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Milan Blažek, ManpowerGroup s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., Česká pošta, s.p., ABAS IPS Management s.r.o., LogicVision s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Charita Hranice, LPS GUARD s.r.o., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ZHENG BO s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., PELYDO s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., CANTEEN food s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Ostrava, Lipník nad Bečvou, Celá ČR, Třinec, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Kateřinice, okres Vsetín, Frýdlant nad Ostravicí, Bílá, okres Frýdek-Místek, Mošnov, Sviadnov, Frýdek-Místek, Hranice, okres Přerov, Slušovice, Havířov, Mosty u Jablunkova, Přerov

Rožnov pod Radhoštěm

Charakteristika města a jeho instituce: Rožnov pod Radhoštěm má bohatou historii a je známé svými kulturními a historickými památkami. Jednou z klíčových institucí je Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm, který zajišťuje místní samosprávu a správu města. Město je také domovem mnoha kulturních organizací a muzeí, které obohacují kulturní dění v regionu.

 

Politická a správní struktura: Rožnov pod Radhoštěm je statutárním městem s vlastní samosprávou. Město má svou městskou radu a primátora, kteří zastupují občany a řídí místní záležitosti. Město je rozděleno na místní části, z nichž každá má své vlastní zastupitelstvo a radnici, což umožňuje efektivní řešení místních potřeb.

 

Ekonomika a průmysl: Rožnov pod Radhoštěm má rozmanitou ekonomiku, která zahrnuje malé podniky, obchody a turismus. Město je známé svým dřevařským průmyslem a tradičními řemeslnými dovednostmi. Turistický ruch hraje významnou roli v místní ekonomice, protože město leží v blízkosti krásných Beskyd a nabízí mnoho outdoorových aktivit.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Rožnově pod Radhoštěm je zajištěna prostřednictvím silniční sítě a veřejné dopravy. Město je dobře dostupné po silnici a leží v blízkosti důležitých dopravních tahů. Ve městě samotném funguje městská hromadná doprava, která umožňuje snadný pohyb obyvatel.

 

Bydlení a rodinný život: Rožnov pod Radhoštěm nabízí různé možnosti bydlení, včetně rodinných domů ve městě a okolních vesnicích. Město má školy, zdravotní zařízení a sportovní centra, což je důležité pro rodiny s dětmi. Místní parky a kulturní akce přispívají k vytvoření příjemného prostředí pro rodinný život.

 

Geografie a poloha: Rožnov pod Radhoštěm se nachází v malebném regionu Beskydy. Město je obklopeno kopci a lesy, což z něj činí ideální místo pro milovníky přírody a turisty. Geografická poloha města umožňuje snadný přístup k turistickým trasám, lyžařským střediskům a dalším rekreačním aktivitám.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín dění DPČ mobil mzda náplň práce práce přes při stabilní třídění bez data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most nabídka nabídka práce nad Bečvou odpověď otázky pečlivost přivydělat přivýdělek řízení Sam show Vánoce vhodné výdělek výplata Android auto automobil Ben benefit ČR iOS Lev měsíc Městec partner peníze podnik rozvoz spokojenost společnost spolupráce systém Tom zaměstnání hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing Nika odměny ohodnocení Ota prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu boty cestovní náhrady důchod e-mail Eva HR Hrady kurz město náhrady světlí Vsetín vyšší vz astronom Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastro gastronomie Marko místo pod Radhoštěm pracovní nabídka praxe restaurace výkon vyučení v oboru Dan Ina mezi Meziříčí nemoc Valašské Meziříčí administrativní CV Dino dopady interní Lea LinkedIn management nové obchodní osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Amy doba Jičín pozice pracovní doba pracovní pozice příspěvek samostatnost sport Šenov Zruč EU činnost Frýdlant inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí pokladní postup pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa smlouva společnosti uchazeč bonus příplatky zákoník akce bonusy elektro oblečení pec ubytování zapůjčení zdarma znalost Ida Inka Kopřivnice linka operátor poštovní pošty pracovní den Příbor Úterý vně vysoká zdravotní zdravotní stav životopis bezpečnost česká event Iva kamerový systém stráž via firma Irma STK výroba budoucnost Ema krom motivační dopis vedení výsledky vzdělání znalosti Hranice mzdy pracoviště stravenky asistent asistentka kurzy loajalita Luže pečovatel pracovník Rita absolvent absolventy pomocí administrativa dotazy kvalifikace Nikol dárky hledat chování nabídky Sami aktuální během Brod cíle dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchodce email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vít Vizovice vzdělávání auta bankovní flexibilní pracovní doba povolení rozdíl dispečer technik Ela Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hlavní hodina Elen Eleni Nick kolegové Office Ostrava plnění podpora Ria tarif ukončení vedoucí nemocnice formulář jídlo vhodná Dora motivace zástupce moravská Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech přesčas Frýdek Jablunkov Místek Nový Jičín Opava Rožnov Rožnov pod Radhoštěm český hospodyně okolo stravování Velké Martin svátek A4 kancelář OZP volno outsourcing v zahraničí zahraničí nepřetržitý pracovní poměr ATS domov Lada Němec práce z domova práva přede překlad správa vysoké poloviční úvazek sledování úvazek povinnost agentura kvalita rozhovor benefity psycholog Tim vstříc zaměstnanec zaměstnavatel A5 Havířov
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Rožnově pod Radhoštěm a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena