Brigády v Roudnici nad Labem a okolí v oboru Manuální

 • Hovorčovice (33 km)
 • Martina Kristýna Schomannová
 • 150 – 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
včerejší
 • Praha (39 km)
 • Petr Novák
 • 150 – 180 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
včerejší
 • Praha (39 km)
 • Tom agency s.r.o.
 • Brigáda
Zveřejněno: 17. dubna
 • Praha (39 km)
 • Stěhování Vrána s.r.o.
 • 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 17. dubna
 • Mladá Boleslav (46 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
včerejší
 • Mladá Boleslav (46 km)
 • FACHMANN CZ s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Neztrácej čas s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., THIMM Obaly, k.s., Andulka services s.r.o., Martina Kristýna Schomannová, Ateliér Mozaika s.r.o., Vinylfloor s.r.o., Zdeněk Vlč, První novinová společnost a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Petr Novák, MGS HOME s.r.o., SYKA AGENCY a.s., WELL PACK s.r.o., AeroAgency s.r.o., RGIS C.R. s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., LANDECO s.r.o., Tom agency s.r.o., Stěhování Vrána s.r.o., MaxPragueHostel s.r.o., Česká pošta, s.p., Miloš Kraus, FACHMANN CZ s.r.o., Poctivá restaurace s.r.o., Ludvík Hess

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Suchdol, Praha 5 - Smíchov, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Hájek u Uhříněvsi, Hovorčovice, Kladno, Hostivice, Děčín, Most, Mladá Boleslav

Roudnice nad Labem

Charakteristika města a jeho instituce: Roudnice nad Labem je malebné město, které se nachází v Ústeckém kraji v severní části České republiky. Město má bohatou historii a je známé svým kulturním dědictvím. Mezi klíčové instituce v Roudnici patří místní muzeum, které uchovává historické památky a artefakty spojené s místní minulostí. Kromě toho město poskytuje základní veřejné služby, jako jsou školy, nemocnice a městská správa.

 

Politická a správní struktura: Roudnice nad Labem je samosprávným městem s vlastní městskou radou a starostou. Město má své městské úřady, které zajišťují správu a řízení města. Místní zastupitelstvo se podílí na rozhodování o místních záležitostech a rozvoji města.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika města je pestrá a zahrnuje různé odvětví, včetně malých podniků, obchodních služeb a průmyslových aktivit. Zemědělství hraje také významnou roli v okolí města. Roudnice nad Labem má dobré dopravní spojení a nachází se poblíž důležitých dopravních tras, což podporuje obchod a podnikání.

 

Doprava a dostupnost: Město je dobře dostupné prostřednictvím silniční dopravy a veřejné dopravy. Leží nedaleko hlavních silnic a dálnic, což umožňuje pohodlný přístup do okolních oblastí a měst. Železniční stanice slouží jako klíčový bod pro cestující a nákladní dopravu.

 

Bydlení a rodinný život: Roudnice nad Labem nabízí různé možnosti bydlení, včetně historických domů v centru města a moderního bydlení v okolních čtvrtích. Město má také školy, zdravotnická zařízení a sportovní aktivity pro obyvatele. Díky svému klidnému prostředí a krásné krajině je Roudnice nad Labem atraktivním místem pro rodiny.

 

Geografie a poloha: Roudnice nad Labem se nachází v malebném údolí na břehu řeky Labe. Okolní krajina je charakteristická svými kopci a lesy, což nabízí možnosti pro turistiku a outdoorové aktivity. Město leží v blízkosti českého hlavního města Prahy, což umožňuje snadný přístup k rozmanitým kulturním a rekreačním možnostem.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

akce CV den DPČ HR inzerát inzeráty IT kandidát kontrolor místa moravská možnost mzda plán plat postup pozice práce pracovní pracovní místa Praha příplatek směny SOU společnost společnosti spolupráce stará STK stres týden uchazeč víkend vyšší dny informace kov lokalita pomoc PR profi případ přístup úkol volná pracovní místa zkušenost AJ bonus bonusy hledám hodnocení náplň práce ohodnocení plnění pracovník spokojenost úvazek brigádník interiér kontrola náplň obsluha platové ohodnocení proces ruční řidič spokojen v práci prostředí příplatky sklad stravenky elektrický mzdy obuv výplata oprávnění řidičské oprávnění výše auto automobil dění důležité kancelář měsíc mobil nabídka peníze příspěvek třídění v týdnu české dané náklad rok směna svátky trh Bor brigáda český hodina jídlo kraj kvality stravování zaměstnavatel lékař materiál obor Ostatní příprava region řešení součást stroj Středočeský kraj týdny tým flexibilní chování nabídky nad Labem telefon Teplice Ústí nad Labem finanční hlídání Hrady podnik sport zkušenosti jazyk jízda německé student motivace podnikání stav vybavení hrubá hrubá mzda Kladno firma Luže Most NDA odpovědnost povinnost pracovníci role rozvoz výkon vzor Zruč životopis dar dovednost komunikační komunikační dovednost odbor osobní prodej přátelské rámec schopnost výběr výkon práce zákazník zaměstnanci Hostivice díl jednání kolektiv boty cestovní náhrady dopis DPP důchod e-mail hodiny kurz město nábor náhrady nová přivýdělek Rumburk výdělek zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné doba interní partner pracovní doba praxe Úvaly dohody odměna odpovědný program programy druh elektro EU kolegové náležitosti oblečení odměny plánování pracovní prostředí služební školení firemní karty kontakt kontaktní údaje mobilní náborový náležitost personální praktické smlouvy standard termín údaj Vozový park dělník místo automat doprava oprava servis systém systémy benefit benefity bezpečnost budoucnost dodržování kurzy rozvoj řízení technologie volno znalost znalosti kontroly PC plány sdružení situace služby technolog zájem zdroj Tábor ubytování vhodné zdarma anglické anglický jižní okres příjemné nové pečlivost vhodná bota dobro placená zkušební dovolená email nemoc nemocenská nepřetržitý požadavky režim stravné svátek taxi zaměstnávání ČR růst garance kariérní minimální možnost kariérního růstu placení auta bankovní iOS komunikace povolení rozdíl smlouva bar jídla pitné potravinář síla smart výdělky architekt cíle činnost ekolog Radnice úprava vzdělávání aspekt aspekty cíl cítění dekorace ekologie estetické externí přátelský soud výraz výsledek vztah životní podmínky platové podmínky samostatnost stěhování člen číšník občerstvení pracovní dny servírka daně hotel legální na pracovišti nabízíme práci absolvent hlavní pošty vedoucí zaměstnanců získání poměr příležitost smluvní zdravé Černý Most horní Horní Počernice Počernice přesčas přesčasy daný dopravní kolegyně operátor výkonnost výroby důchodce invalidní důchodce OZP invalidní obchod elektrikář náhrada světla firmy opravy sociální střední výměna Boleslav Kosmonosy Mladá Boleslav krásná restaurace jezdec pracovní poměr areál dohodou krásný ošetřovatel země zemědělské
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Manuální v Roudnici nad Labem a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena