Nabídka práce "Raškovice" aktuálně 47 volných míst.

 • Třinec
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LogicVision s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ARAMARK, s.r.o., První novinová společnost a.s., Česká pošta, s.p., PELYDO s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., CANTEEN food s.r.o., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Tymbe, a.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., Talentwork s.r.o., Milan Blažek

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Celá ČR, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek, Sviadnov, Bílá, okres Frýdek-Místek, Havířov, Frenštát pod Radhoštěm, Mosty u Jablunkova, Mošnov, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Valašské Meziříčí, Vsetín, Kateřinice, okres Vsetín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

brigáda co dění dle do DPČ IT je k ke ku mobil možnost mzda na náplň práce nová o ob od plán plánování po pod podle práce přes při s se směny stabilní telefon třídění u v víkend vo z za AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS kol Lev měsíc Městec nad partner peníze podnik pracovní pro rozvoz SOU spokojenost společnost spolupráce systém to Tom ve zaměstnání ze hodiny hodnocení Ivo kariérní růst komunikace Mark marketing Most NDA Nika nový odměny ohodnocení Ota plat prostřednictvím průzkum před růst Sam školení v týdnu činnost den Frýdlant HR Ina inzerát inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí Oto pokladní postup pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa samostatnost smlouva společnosti týden uchazeč vyšší bonus příplatky zákoník firma Irma nové operátor pečlivost sklad STK výroba Zruč bezpečnost česká DPP event Iva kamerový systém ode odpovědnost stráž via akce bonusy elektro Eva kurz oblečení pec ubytování vz zapůjčení zdarma znalost A5 Amy doba Havířov interní praxe auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení pracovní doba rozdíl výdělek výplata astronom Bor Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastro gastronomie Marko místo nabídka pod Radhoštěm pracovní nabídka restaurace výkon vyučení v oboru boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail Hrady Jablunkov město nábor náhrady přivýdělek světlí Ida Inka Jičín Kopřivnice linka poštovní pošty pracovní den Příbor Úterý vně vysoká zdravotní zdravotní stav životopis fotograf kolegové Office Oleg Ostrava péče plnění podpora Ria tarif ukončení včetně vedení vedoucí vod vzdělání zaměstnanců zkušenosti důchodce vhodné nemoc nemocnice pracovník formulář jídlo vhodná Dora motivace pomocí zástupce chování moravská nabídky Sami mzdy dárky hledat online pravidla prostředí průvodní dopis příplatek přivydělat Dino Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech přesčas Frýdek hlavní Místek Nový Jičín Opava otázky Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín český hospodyně krom odpověď okolo stravování Velké Martin svátek A4 kancelář OZP volno docházka hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí administrativa nepřetržitý pracoviště pracovní poměr ATS domov EU Lada Němec práce z domova práva přede překlad správa Vít vysoké obchodní poloviční úvazek příspěvek sledování sport úvazek A3 povinnost agentura data kvalita rozhovor benefity Nick psycholog rozvoj Tim vstříc zaměstnanec zaměstnavatel administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč uplatnění výcvik vztahy pracovní pozice řízení Šenov mezi Meziříčí Valašské Meziříčí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Raškovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena