Nabídka práce "Radostná pod Kozákovem" aktuálně 38 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., Andulka services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Star Clubs Liberec s.r.o., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., ARAMARK, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Miloš Kraus, GOLD SPORT s.r.o., X sport servis s.r.o., Jiří Maděra, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Vojtěch Kazda, ABI Special s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Jablonec nad Nisou, Jičín, Liberec, Mnichovo Hradiště, Harrachov, Strážné, Dolní Dvůr, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Frýdlant, Dvůr Králové nad Labem, Benátky nad Jizerou, Trutnov, Poděbrady

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Ali auto automobil Bor boty cestovní náhrady co den do dopis DPČ DPP důchod e-mail Eva hledám hodiny HR Hrady IT je k kol ku kurz město mobil na nabídka nábor náhrady náplň práce nová o ob od plat po práce pro před při přivýdělek s se SOU společnost světlí telefon to Tom Turnov u v ve vo výdělek vyšší vz z za zaměstnání brigáda činnost Dino Ina inzerát inzeráty Ivo kandidát ke Kladno Mark místa Most nové ode Oto pod postup pozice pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa Sam samostatnost směny smlouva společnosti uchazeč ze zkušenosti flexibilní hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad nad Nisou ohodnocení Sami spolupráce AJ dle Eric evidence inspektor Jičín Max možnost náklady Nová Paka Paka povinnost školení týden vně výkon agentura Amy ČR data kvalita marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle prostředí rozhovor STK vzdělání Android auta bankovní bez Dan doba dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS komunikace Nika oblečení partner povolení pracovní doba přes rozdíl rozvoz výplata Iva kvality NDA stabilní Tim víkend bezpečnost event firma Irma Liberec Luže mzda odpovědnost pracovní prostředí pracovník stráž vhodné zařazení zdravotní budoucnost Ema krom motivační dopis Oleg praxe vedení výsledky znalost znalosti životopis Luby peníze přede taxi důchodce měsíc místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců příplatky sklad plán Vít během bonus bonusy číšník servírka vhodná vůči pracovní nabídka Velké výhody absolvent absolventy administrativa administrativní email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha růst systém zaměstnáváme OZP v týdnu Harrachov job Lev sport stravování ubytování zapůjčení zdarma získání kancelář Zruč akce prázdniny služební Tea česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Boleslav brány cíle CV český pečlivost prostřednictvím Rut řízení trendy A3 Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie Lech technik kariérní růst průzkum dík díky Král mezi pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem králové nad Labem nemoc nemocnice Ben nad Jizerou Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí Poděbrady blízko obchodní plánování podnik uplatnění
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Radostné pod Kozákovem a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena