Nabídka práce "Radostná pod Kozákovem" aktuálně 38 volných míst.

 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 3. prosince
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Česká pošta, s.p., Andulka services s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Kaufland Česká republika v.o.s., Miloš Kraus, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, X sport servis s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., YELLOW POINT, spol. s r.o., AS - služby s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Vojtěch Kazda

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Celá ČR, Turnov, Semily, Jablonec nad Nisou, Jičín, Jilemnice, Liberec, Mnichovo Hradiště, Strážné, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn, Chrastava, Pec pod Sněžkou, Frýdlant, Dvůr Králové nad Labem, Benátky nad Jizerou, Trutnov, Poděbrady

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní iOS ke měsíc Městec mobil náplň práce partner peníze plán podle podnik pracovní přes rozvoz směny spokojenost společnost stabilní systém telefon zaměstnání ze Bor brigáda Iva komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost společnosti Tim Turnov víkend auta den dopis DPČ Emil Emily HR Ina inzerát krom kromě místa nabídka online Oto postup pošty pracovní den pracovní místa před řízení Semily uchazeč vhodné Vít vyšší hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sami kancelář pečlivost pracovník data EU Jičín Lenka nová růst show Velká činnost e-mail Eric evidence inspektor Max náklady Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden vně výkon Liberec OZP v týdnu doba inzeráty kandidát pozice pracovní doba příplatky přivýdělek sklad výdělek bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl smlouva výplata absolvent absolventy administrativa administrativní bezpečnost důchod důchodce Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny Oleg personální oddělení pracovní pozice Praha praxe stráž vhodná zaměstnáváme agentura Amy kvalita marketing nový odpověď otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání zkušenosti event firma Irma Luže odpovědnost pracovní prostředí zařazení zdravotní budoucnost motivační dopis vedení výsledky znalosti životopis místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců Zruč akce prázdniny služební Tea výhody A3 Boleslav Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie brány cíle CV český nábor prostřednictvím Rut trendy Lech nové přede technik Chrast Chrastava benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba taxi hodiny kariérní růst průzkum dík díky Král mezi pohovor vod dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hlavní kolem králové nad Labem operátor poštovní kolegové krásné pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy nad Jizerou Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí plánování Poděbrady
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Radostné pod Kozákovem a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena