Nabídka práce "Rabštejnská Lhota" aktuálně 31 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Bc. Michaela Novotná, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., První novinová společnost a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PROROZVOZ s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Kutná Hora, Žďár nad Sázavou, Kolín, Nové Město na Moravě, Ústí nad Orlicí

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

AJ brigáda co dle do DPP hlavní hledám HR Chrudim IT Ivo je k Most možnost mzda na nový o ob od ode odpovědnost parkování pečlivost po pod podle pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pro prostředí při s Sam samostatnost se směny spokojenost společnost společnosti stran telefon to u v vo z ze ČR Dino ku Lech místo náplň práce práce pracoviště stabilní Tim ve vod výkon vz za zaměstnavatel hodina Ina Iva Ivan Martin sklad zdraví zkušenosti Ali CV dík díky dub kol krásné měsíc nové Pardubice plat platy René rozvoj SOU sport stará školení Vít výplaty Bor boty Černá činnost den formulář hodiny Nick pozice pracovní činnost pracovní činnosti vhodná výplata flexibilní hodnocení chování inzerát nabídky ohodnocení Sami spolupráce bonus bonusy domov důležité Ema email Eva Inka komunikace konzultant linka Luže mezi Nika Nora obchodní Oleg operátor Oto práce z domova reklama Velké vzdělání bez číšník doba jídlo pracovní doba před přede servírka zdarma agentura Amy data ke kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění přivýdělek rozhovor STK Tom výdělek akce asistent Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv Dan dárky dovolená Kolín Král králové kurz kurzy Luby Městec nad Náchod NDA péče Rychnov volno vzdělávání astronom gastro gastronomie hasič Hradec Hradec Králové nabídka pracovní nabídka praxe výhody dění nová peníze příplatky příspěvek stravování třídění uchazeč mzdy pracovník přes DPČ inzeráty kandidát místa postup pracovní místa přivydělat v týdnu vyšší poblíž víkend příplatek zdravotní zdravotní stav nařízení vlády řízení technologie vně Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS mobil partner povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv auto automobil během dopis e-mail Lom město nábor světlí hora Kutná Hora restaurace A4 interní Lev Zruč kvality Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou Eric vstříc znalost kariérní růst Lea růst systém Tea zaměstnání na Moravě moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Rabštejnské Lhotě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena