Nabídka práce "Lukov, okres Zlín" aktuálně 60 volných míst.

 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Uherské Hradiště
 • TERPA spol. s r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
 • Výplata ihned
včerejší
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 7. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Jiří Geisler, SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Milan Blažek, LPS GUARD s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., GADO, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., TERPA spol. s r.o., Talentwork s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., CZECH FLEET, družstvo, Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Česká pošta, s.p.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Prostějov, Olomouc, Celá ČR, Slušovice, Kateřinice, okres Vsetín, Otrokovice, Vsetín, Kroměříž, Přerov, Valašské Meziříčí, Lipník nad Bečvou, Hranice, okres Přerov, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Kojetín, okres Přerov, Rožnov pod Radhoštěm, Starý Hrozenkov, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Frenštát pod Radhoštěm, Veselí nad Moravou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín administrativní doba důchod kancelář Luže náplň práce OZP práce pracovní doba Prostějov při přivýdělek společnost společnosti stabilní úvazek vhodná výdělek vysoké zdravotní akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy mimo Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit bez ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost spolupráce systém Tom zaměstnání boty cestovní náhrady e-mail Eva hodiny HR Hrady město nabídka náhrady světlí vyšší hodnocení chování nabídky ohodnocení Sam Sami aktuální během Brod cíle Dan dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchodce Ema email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice péče pečlivost podmínky pojišťovna požadavky Rita Uherské Hradiště Uherský Brod včetně vedení vhodné Vít Vizovice životopis auta bankovní flexibilní pracovní doba komunikace povolení rozdíl smlouva výplata činnost Dino dispečer Mark nové přivydělat technik vně znalost Zruč místo Ota asistent Ela firma Irma Kladno kvůli Most oděv pracovní prostředí samostatnost zlaté dění hlavní hodina inzeráty kandidát místa pomocí postup pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa třídění uchazeč Elen Eleni Nick restaurace bezpečnost česká event Iva stráž zkušenosti mzda EU administrativa kvalifikace manažer obchodní personální oddělení pracovník Praha růst zaměstnáváme kariérní růst marketing prostřednictvím průzkum školení v týdnu krom kromě Kroměříž Max Maxim operátor podpora přede režim výkon dokumentace mzdy poradenství mezi Meziříčí Valašské Meziříčí Vsetín absolvent absolventy nabídka práce odpověď otázky řízení data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie nad Bečvou show Vánoce dotazy Nikol praxe budoucnost motivační dopis pec výsledky vzdělání znalosti Hranice pracoviště příspěvek stravenky asistentka loajalita pečovatel A5 interní kraj pracovní pozice pružná pracovní doba staré CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov astronom Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastro gastronomie Marko pod Radhoštěm pracovní nabídka vyučení v oboru Jan nad Moravou pracovní poměr veselí Veselí nad Moravou získání brány český Rut trendy pro zaměstnance Lom Olomouc platy příplatky výplaty benefity Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý ošetřování zaměstnanec Albert horní angličtina tarif kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov ukončení A4 zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK krásné poštovní pošty
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Lukově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena