Nabídka práce "Lukov, okres Zlín" aktuálně 57 volných míst.

 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Uherské Hradiště
 • TERPA spol. s r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 8. prosince
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Milan Blažek, LPS GUARD s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., GADO, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., TERPA spol. s r.o., Talentwork s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Jiří Geisler, Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Česká pošta, s.p.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Celá ČR, Slušovice, Kateřinice, okres Vsetín, Otrokovice, Vsetín, Kroměříž, Přerov, Valašské Meziříčí, Hranice, okres Přerov, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Kojetín, okres Přerov, Rožnov pod Radhoštěm, Starý Hrozenkov, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Frenštát pod Radhoštěm, Veselí nad Moravou, Prostějov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín bez data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most nabídka nabídka práce nad Bečvou odpověď otázky pečlivost práce při přivydělat přivýdělek řízení Sam show Vánoce vhodné výdělek výplata akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy Luže mimo náplň práce Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost společnost spolupráce stabilní systém Tom zaměstnání boty cestovní náhrady důchod e-mail Eva hodiny HR Hrady město náhrady světlí vyšší dárky dění hledat místo třídění hodnocení chování nabídky ohodnocení Sami aktuální během Brod cíle Dan dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchodce Ema email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Rita Uherské Hradiště Uherský Brod včetně vedení Vít Vizovice zdravotní životopis auta bankovní doba flexibilní pracovní doba komunikace povolení pracovní doba rozdíl smlouva činnost Dino dispečer Mark nové technik vně znalost Zruč Ota asistent Ela firma Irma Kladno kvůli oděv pracovní prostředí samostatnost zlaté hlavní hodina inzeráty kandidát místa pomocí postup pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa společnosti uchazeč Elen Eleni Nick restaurace mzda EU administrativa administrativní bezpečnost Iva kvalifikace manažer obchodní personální oddělení pracovník Praha růst stráž zaměstnáváme kariérní růst marketing prostřednictvím průzkum školení v týdnu krom kromě Kroměříž Max Maxim operátor podpora přede režim výkon zkušenosti dokumentace mzdy poradenství mezi Meziříčí Valašské Meziříčí Vsetín absolvent absolventy dotazy Nikol praxe budoucnost motivační dopis pec výsledky vzdělání znalosti Hranice pracoviště příspěvek stravenky asistentka loajalita pečovatel A5 interní kraj pracovní pozice vhodná pružná pracovní doba staré CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov astronom Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastro gastronomie Marko pod Radhoštěm pracovní nabídka vyučení v oboru Jan nad Moravou pracovní poměr veselí Veselí nad Moravou získání brány český Rut trendy kolega Lom Olomouc pracovní den platy příplatky výplaty kancelář vysoké benefity Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý ošetřování zaměstnanec Albert horní kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov ukončení A4 OZP pro zaměstnance úvazek zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK krásné poštovní pošty
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Lukově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena