Nabídka práce "Ludgeřovice" aktuálně 49 volných míst.

 • Třinec
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Opava
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., PELYDO s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CANTEEN food s.r.o., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Tymbe, a.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., LogicVision s.r.o., Talentwork s.r.o., ARAMARK, s.r.o., První novinová společnost a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Celá ČR, Třinec, Opava, Havířov, Sviadnov, Mošnov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Krnov, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

brigáda co dění dle do DPČ IT je k ke ku mobil možnost mzda na náplň práce nová o ob od plán plánování po pod podle práce přes při s se směny stabilní telefon třídění u v víkend vo z za AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS kol Lev měsíc Městec nad partner peníze podnik pracovní pro rozvoz SOU spokojenost společnost spolupráce systém to Tom ve zaměstnání ze hodiny hodnocení Ivo kariérní růst komunikace Mark marketing Most NDA Nika nový odměny ohodnocení Ota plat prostřednictvím průzkum před růst Sam školení v týdnu den DPP e-mail fotograf Ina kolegové místo Office Oleg Ostrava Oto péče plnění podpora Ria tarif ukončení včetně vedení vedoucí vod výkon vz vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost životopis důchod důchodce přivýdělek vhodné výdělek nemoc nemocnice pracovník bonus bonusy formulář jídlo vhodná zdarma astronom Bor Dora gastro Iva motivace ode pomocí praxe zástupce chování inzerát moravská nabídky Sami mzdy příplatky sklad uchazeč zákoník dárky dopis druh hledat nábor odpovědnost online pravidla prostředí průvodní dopis příplatek přivydělat týden česká Dan Dino Eva HR Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech nové pečlivost pozice přesčas Zruč akce bezpečnost činnost Frýdek Frýdlant hlavní Jablunkov Jičín kamerový systém Kopřivnice Místek nad Ostravicí Nový Jičín Opava otázky pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm stráž vně Vsetín český doba hospodyně krom nabídka odpověď okolo pracovní doba samostatnost stravování ubytování Velké Martin společnosti svátek výroba A4 interní kancelář OZP volno docházka hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zdravotní administrativa inzeráty kandidát místa nepřetržitý postup pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa pracovní poměr smlouva vyšší ATS domov elektro EU Lada Němec práce z domova práva přede překlad správa Vít vysoké Amy obchodní poloviční úvazek příspěvek sledování sport úvazek A3 povinnost restaurace agentura data kvalita pec rozhovor STK benefity Nick psycholog rozvoj Tim via vstříc zaměstnanec zaměstnavatel event A5 Havířov auta bankovní dodržování flexibilní pracovní doba oblečení povolení rozdíl výplata Ida Inka linka operátor poštovní pošty pracovní den Příbor Úterý vysoká zdravotní stav firma Irma lahůdky pokladní administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč uplatnění výcvik vztahy pracovní pozice řízení Šenov Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastronomie Marko pracovní nabídka vyučení v oboru boty cestovní náhrady Hrady kurz město náhrady světlí mezi Meziříčí Valašské Meziříčí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Ludgeřovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena