Nabídka práce "Lubná, okres Rakovník" aktuálně 52 volných míst.

 • Rakovník
 • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
 • 130 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosince
 • Plzeň
 • Štěpán Moravec
 • 2 000 – 6 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 6. prosince
 • Hlubočepy, Praha
 • MYFA facility s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. prosince
 • Malá Strana, Praha
 • FERAX INVEST s.r.o.
 • 24 000 – 25 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 5. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., AmRest s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., ARAMARK, s.r.o., WELL PACK s.r.o., Štěpán Moravec, Tymbe, a.s., Retail Fashion s.r.o., TOP Control s.r.o., ABI Special s.r.o., První novinová společnost a.s., Markéta Voglová, Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., ABAS IPS Management s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Krijcos CS, a.s., Agentura STUDENT s.r.o., Adventyn s.r.o., MYFA facility s.r.o., VisaPoint s.r.o., FERAX INVEST s.r.o., Gastro Bistro s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Jinonice, Praha 6 - Břevnov, Praha 6 - Dejvice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Hradčany, Praha 1 - Malá Strana, Praha 5 - Smíchov, Rudná, okres Praha-západ, Tuchoměřice, Plzeň, Černošice, Všenory, Chomutov, Kralupy nad Vltavou, Most, Příbram

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze den dění doba DPP důchod důchodce EU kvality Nick pracovní doba smlouva třídění vhodné Zruč Bor brány cíle CV český činnost hodnocení HR chování Ina Iva Ivo možnost nábor náklady Nika ode ohodnocení Ota Oto pečlivost postup pracovník prostřednictvím Rut řízení společnosti trendy výsledky zapůjčení zdarma Beroun přivydělat Žebrák Alex Alexandr beze data energie hlavní jídlo mimo obsah odměny pizza plat platy před příklad restaurace Ria růst sport víkend Vít výhody výplaty vz vzdělání zkušenosti agentura Amy kvalita Mark marketing nový odpověď online otázky pec plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek DPČ e-mail Eric evidence inspektor Max povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden vně výkon mzdy obchodní přede vstříc výplata Kladno nabídky Sam Sami bezpečnost event firma Irma kandidát Luže Most odpovědnost pracovní prostředí samostatnost stráž Velké Ian Louny místo nabídka OZP pracovní nabídka Staňkov Dino mzda nové Oleg praxe Anita astronom gastro Rokycany Holoubkov Mýto Zbiroh brigáda dopis druh inzerát NDA nová plánování pravidla průvodní dopis příplatky Rudná sklad u Prahy vod benefity bonus interní příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vedení zaměstnanec zaměstnavatel administrativní ISO komunikace Office Plzeň podpora proti příspěvek reklama služební stran stres ubytování znalost znalosti blízko dík díky kancelář uplatnění Eva hodiny v týdnu cestovní náhrady diety Hrady náhrady pozice vedoucí akce důležité hora Hrádek auta bankovní Dan dodržování flexibilní pracovní doba oblečení povolení rozdíl boty kurz město světlí vyšší místa pokladní pošty pracovní místa služba uchazeč získání kolegové krásné poštovní česká hodina Maxim Praha bonusy kariérní růst Tea stravování uklízečka Chomutov BOZP Ema email krom kromě životopis pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy home office měření parkování pohovor stáž vysoké Lom ohledně software vhodný podmínky pracovní úvazek úvazek vhodná agentury asistent Filip úřad Alan dotazy Lech Michal Michala specialist dovolená kraj Marko Marková nemoc nemoci Nora volno
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Lubné a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena