Nabídka práce "Líšný" aktuálně 37 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
včerejší
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Andulka services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká pošta, s.p., David Štěpánek, Miloš Kraus, Globus ČR, v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Kaufland Česká republika v.o.s., X sport servis s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., AS - služby s.r.o., Vojtěch Kazda

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Celá ČR, Turnov, Jablonec nad Nisou, Semily, Liberec, Jilemnice, Mnichovo Hradiště, Jičín, Chrastava, Strážné, Špindlerův Mlýn, Frýdlant, Mladá Boleslav, Pec pod Sněžkou, Česká Lípa, Benátky nad Jizerou, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní iOS ke měsíc Městec mobil náplň práce partner peníze plán podle podnik pracovní přes rozvoz směny spokojenost společnost stabilní systém telefon zaměstnání ze Bor brigáda Iva komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost společnosti Tim Turnov víkend den hodnocení chování Ina ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sami doba hodiny měření mezi nad Jizerou pečlivost pravidla smlouva uklízečka auta dopis DPČ Emil Emily HR inzerát krom kromě místa nabídka online Oto postup pošty pracovní den pracovní místa před řízení Semily uchazeč vhodné Vít vyšší činnost důchod důchodce Liberec místo odpovědnost pec přivýdělek stran vedoucí vstříc výdělek výkon výplata zaměstnanců zkušenosti znalosti OZP v týdnu povinnost pracovní doba bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl absolvent absolventy administrativa administrativní bezpečnost Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny Oleg personální oddělení pozice pracovní pozice pracovník Praha praxe růst stráž vhodná zaměstnáváme agentura Amy data kvalita marketing nový odpověď otázky plnění rozhovor STK vzdělání event firma Irma kandidát Luže pracovní prostředí školení zařazení zdravotní budoucnost motivační dopis vedení výsledky životopis kancelář Zruč EU Jičín Lenka nová show Velká e-mail Eric evidence inspektor Max náklady Nová Paka Paka pracovní činnost pracovní činnosti týden vně Chrast Chrastava akce prázdniny služební Tea výhody Lech nové přede technik kariérní růst prostřednictvím průzkum A3 Boleslav Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie brány cíle CV český nábor Rut trendy benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba taxi dík díky Král pohovor vod dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hlavní kolem králové nad Labem operátor poštovní kolegové krásné pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Líšném a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena