Nabídka práce "Kynice" aktuálně 37 volných míst.

 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KFC, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Aaron guard s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Česká pošta, s.p., DP High class TRANSPORT s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Agentura STUDENT s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Celá ČR, Zruč nad Sázavou, Čáslav, Loket, okres Benešov, Kutná Hora, Vlašim, Kolín, Pelhřimov, Ovčáry, okres Kolín, Ostředek, Jihlava, Pardubice, Kostelec nad Černými lesy, Žďár nad Sázavou, Stéblová, Poděbrady, Benešov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

brigáda co dle do hodina HR Chrudim Ina IT Iva Ivan je k ku Martin Most mzda na o ob od po pro při s Sam samostatnost se sklad to u v ve vo z za zdraví zkušenosti AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS ke kol Lev měsíc Městec mobil nad náplň práce partner peníze plán pod podle podnik práce pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání ze Eric inzerát Ivo nad Sázavou Nika ode odpovědnost vstříc vz znalost Zruč Zruč nad Sázavou Čáslav inzeráty kandidát komunikace Mark místa místo Oto pečlivost postup pozice pracovní místa společnosti uchazeč výkon vyšší akce Alex Alexandr astronom během bonus bonusy data gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket mimo možnost nový ohodnocení pizza plat platy před příklad příplatky přivýdělek Ria rozvoj růst sport včetně vně výdělek výhody výplaty vzdělání A4 Amy doba DPČ DPP hora interní Kutná Hora pracovní doba pracovník příspěvek víkend Vlašim činnost den elektro Kolín mezi Němec Nick nové Oleg přede úvazek životopis kariérní růst Lea praxe restaurace stará Tea zdarma agentura bezpečnost hlídání obchodní odměny Pelhřimov plnění pokladní povinnost pracovní pozice stran stráž získání Dan Luže Ovčáry smlouva hlavní parkování pracovní poměr pracovní prostředí prostředí Dino Lech pracoviště Tim vod zaměstnavatel pravidla týden v týdnu vhodné výplata chování Jihlava nabídky Sami blízko dík díky kancelář nová plánování uplatnění Velké asistent nabídka pracovní nabídka Vít Bor evidence kvality vyučení v oboru kvalita marketing odpověď online Ota otázky pec rozhovor STK dub Pardubice boty Černá formulář hodiny pracovní činnost pracovní činnosti vhodná číšník servírka Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv CV dárky domov dovolená konzultant Král králové kurz kurzy Luby Náchod NDA péče René Rychnov volno vzdělávání auta dopis EU krom kromě pošty pracovní den řízení show Tomáš Velká Zina administrativní docházka červená průměrný Silvestr taxi úřad Černý dění Dora důležité Kostelec nad Černými lesy prohlídka světlí třídění Žďár Žďár nad Sázavou důchod důchodce OZP přivydělat služební Ema email manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme e-mail inspektor Max náklady Poděbrady školení Beneš Benešov Eva kolegové krásné poštovní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kynicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena