Nabídka práce "Kostelany" aktuálně 56 volných míst.

 • Uherské Hradiště
 • TERPA spol. s r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 8. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., GADO, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., TERPA spol. s r.o., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., První novinová společnost a.s., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Česká pošta, s.p., Designer Werk s.r.o., Jiří Geisler, Milan Blažek, Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Celá ČR, Kroměříž, Otrokovice, Uherské Hradiště, Kojetín, okres Přerov, Uherský Brod, Veselí nad Moravou, Přerov, Vyškov, Slušovice, Prostějov, Kateřinice, okres Vsetín, Holubice, okres Vyškov, Pozořice, Starý Hrozenkov, Hranice, okres Přerov, Vsetín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín bez data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most nabídka nabídka práce nad Bečvou odpověď otázky pečlivost práce při přivydělat přivýdělek řízení Sam show Vánoce vhodné výdělek výplata akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy Luže mimo náplň práce Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost společnost spolupráce stabilní systém Tom zaměstnání Dino doba firma Irma Iva krom kromě Kroměříž Max Maxim mzda operátor podpora postup pracovní doba přede režim samostatnost smlouva školení Vít výkon zkušenosti Zruč bezpečnost činnost dokumentace komunikace mzdy obchodní poradenství vedení administrativa administrativní HR kvalifikace manažer personální oddělení pracovník Praha růst společnosti stráž zaměstnáváme pružná pracovní doba staré dotazy Nikol Ota praxe dárky dění hledat místo třídění hodnocení chování nabídky ohodnocení Sami aktuální během Brod cíle Dan dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchod důchodce Ema email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Rita Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice zdravotní životopis auta bankovní flexibilní pracovní doba povolení rozdíl dispečer Mark nové technik vně znalost e-mail město světlí asistent Ela Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hlavní hodina hodiny inzeráty kandidát místa pomocí pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa uchazeč vyšší Elen Eleni Nick restaurace A5 interní kraj pracovní pozice příspěvek vhodná Jan nad Moravou pracovní poměr veselí Veselí nad Moravou získání brány CV český prostřednictvím Rut trendy výsledky kariérní růst marketing průzkum v týdnu Danuše občerstvení Ostrava poštovní pošty pracovní den Konečný pracovnice boty cestovní náhrady Eva Hrady náhrady kancelář OZP Prostějov úvazek vysoké kolegové krásné absolvent absolventy EU Holub kolega Lada onboarding příplatky STK stran Tony Velký Brno Holubice volno stravenky Lom Olomouc platy výplaty benefity Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý ošetřování vzdělání zaměstnanec Albert horní astronom gastro Lech pitný režim Plumlov ukončení A4 pro zaměstnance zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita pec rozhovor budoucnost motivační dopis znalosti Hranice pracoviště asistentka loajalita pečovatel
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kostelanech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena