Nabídka práce "Kladruby nad Labem" aktuálně 42 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosince
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Andulka services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Česká pošta, s.p., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Ovčáry, okres Kolín, Čáslav, Stéblová, Kutná Hora, Kolín, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Hradec Králové, Sadská, Jičín, Zruč nad Sázavou, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Dvůr Králové nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze bezpečnost Dan doba DPP Ina Ivo Kolín komunikace Luže Nika Ovčáry pracovní doba před smlouva brigáda Čáslav HR inzerát inzeráty kandidát Mark místa místo odpovědnost Oto pečlivost postup pozice pracovní místa společnosti uchazeč výkon vyšší zkušenosti boty den důchod důchodce možnost mzda OZP plat přivydělat řízení služební týden vhodné A4 Amy DPČ hora interní Kutná Hora Most pracovník příspěvek Sam samostatnost sport víkend vně Zruč během kariérní růst Lea ode praxe restaurace růst stará Tea zdarma činnost elektro mezi Němec Nick nové Oleg přede přivýdělek úvazek výdělek vz vzdělání životopis bonus bonusy červená dub hlavní hodnocení ohodnocení Pardubice průměrný Silvestr taxi úřad chování nabídky Sami Eric Iva vstříc znalost Bor Černá formulář hodiny pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti vhodná výplata číšník Dino jídlo servírka agentura data kvalita marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí rozhovor STK akce asistent Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí CV dárky domov dovolená Chrudim konzultant Král králové kurz kurzy Luby Náchod NDA péče René Rychnov Tim volno vzdělávání zdraví auta dopis EU krom kromě nabídka nová pošty pracovní den show Tomáš Velká Vít Zina administrativní docházka kancelář parkování pracovní poměr stran Lech vod zaměstnavatel Ema email manažer personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž zaměstnáváme e-mail evidence inspektor Max náklady Poděbrady povinnost školení Hradec Hradec Králové Lom město nábor světlí v týdnu astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka výhody dění Eva mzdy platy sklad stravování třídění výplaty příplatky bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl operátor nařízení vlády technologie obuv Sadská Velké výroba Jičín Lenka Nová Paka Paka nad Sázavou Zruč nad Sázavou Brod Český Brod kvality Černý Dora důležité Kostelec nad Černými lesy prohlídka dík díky pohovor dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem poštovní získání kolegové krásné pracovní smlouvy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kladrubech nad Labem a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena