Nabídka brigád "Kamenický Šenov" aktuálně 32 volných míst.

 • Roudnice nad Labem (41 km)
 • Matěj Beránek s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. dubna
 • Liberec (42 km)
 • Zoo Liberec, příspěvková organizace
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 22. dubna
 • Liberec (42 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
 • Mělník (47 km)
 • SECURITOR s.r.o.
 • 100 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubna
 • Ledčice (50 km)
 • HistoryPark s.r.o.
 • 150 – 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
 • Mladá Boleslav (50 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
včerejší
 • Mladá Boleslav (50 km)
 • FACHMANN CZ s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, První novinová společnost a.s., Viterra Czech s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Aaron guard s.r.o., Andulka services s.r.o., Matěj Beránek s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CELTIMA s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., SECURITOR s.r.o., HistoryPark s.r.o., FACHMANN CZ s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Děčín, Ústí nad Labem, Roudnice nad Labem, Liberec, Siřejovice, Mnichovo Hradiště, Mělník, Teplice, Jablonec nad Nisou, Ledčice, Mladá Boleslav

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny HR Hrady město mobil nabídka nábor náhrady náplň práce nová přivýdělek Rumburk společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové náplň oddělení odpovědné případ řidič součást tým agro doba kvalita kvality měsíc mzda nad Labem pečlivost pracovní pracovní doba společnosti Ústí nad Labem vzor brigádník dohody kov národní obchod pomoc závod brigáda flexibilní hodnocení ohodnocení plán povinnost směny stabilní finanční kontakt nabízíme práci prodej agentura bezpečnost hlídání obchodní odměny plnění pokladní pozice pracovní pozice pracovník stráž získání agent certifikát firmy jednání mimořádný obsluha stroj systém chování nabídky spolupráce Teplice informace Most praxe restaurace samostatnost servírka vhodné víkend výplata dny dovolené kolektiv obor přátelský příprava rodičovské rodičovské dovolené student interní Liberec oblečení OZP partner vhodná Zruč odměna prodejní programy akce ČR firma NDA dobro schopnost Luže občerstvení platy příjemné sezónní služby administrativa pracovní prostředí prostředí příplatky služba týden kontrola organizační schopnost organizační schopnosti PC příjemné pracovní prostředí příjemný přístup schopnosti stav brigádníci pracoviště taxi Teplá životopis hotel na pracovišti přátelské činnost mzdy školení zaměstnavatel činnosti doby kvalitní oblast oblasti problém řešení řešení problémů zákazník marketing odpověď otázky rozhovor STK vzdělání databáze díl předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy auta bankovní dodržování druh iOS komunikace povolení rozdíl rozvoz smlouva v týdnu bar dané jídla pitné potravinář síla smart výdělky bonus bonusy nové pojištění registrace jízdy karty minimální místní předání asistent harmonogram pečovatel zdravotní zdravotní stav kontroly osobní platové ohodnocení benefit plánování pobočky požadavky příplatek růst stravování svátek výkon výplaty category doprava kariérní možnost kariérního růstu odpovědný oprava prémie školní výkonnost hlavní Kladno třída v práci domov Mnichovo Hradiště přivydělat řízení sociální vydělat hasič kancelář odpovědnost podpora signály sledování stres výjezd centra centrum komunikační koordinace report signál trh Mělník Měšice areál ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou hory instrukce všeobecný vzdělávání vykopávky vztah důchodce invalidní důchodce invalidní elektrikář náhrada světla ubytování náklad opravy střední výměna Boleslav Kosmonosy Mladá Boleslav Hranice krásné vedení firemní kavárna kolegyně
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kamenickém Šenově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena