Nabídka práce "Kacanovy" aktuálně 40 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
včerejší
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., První novinová společnost a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká pošta, s.p., David Štěpánek, Andulka services s.r.o., Miloš Kraus, Globus ČR, v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., X sport servis s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., AS - služby s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Celá ČR, Turnov, Mnichovo Hradiště, Semily, Liberec, Jičín, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Jilemnice, Chrastava, Strážné, Benátky nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Frýdlant, Pec pod Sněžkou, Česká Lípa, Poděbrady, Sadská, Dvůr Králové nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní iOS ke měsíc Městec mobil náplň práce partner peníze plán podle podnik pracovní přes rozvoz směny spokojenost společnost stabilní systém telefon zaměstnání ze Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ důchod e-mail Eva hodiny HR Hrady město nabídka nábor náhrady nová před přivýdělek světlí Turnov výdělek vyšší brigáda Iva komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost společnosti Tim víkend doba měření mezi nad Jizerou pečlivost pravidla smlouva uklízečka auta Emil Emily Ina inzerát krom kromě místa online Oto postup pošty pracovní den pracovní místa řízení Semily uchazeč vhodné Vít činnost důchodce Liberec místo odpovědnost pec stran vedoucí vstříc výkon výplata zaměstnanců zkušenosti znalosti hodnocení chování nabídky ohodnocení Sami OZP v týdnu povinnost pracovní doba bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl absolvent absolventy administrativa administrativní bezpečnost Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny Oleg personální oddělení pozice pracovní pozice pracovník Praha praxe růst stráž vhodná zaměstnáváme agentura Amy data kvalita marketing nový odpověď otázky plnění rozhovor STK vzdělání event firma Irma kandidát Luže pracovní prostředí školení zařazení zdravotní budoucnost motivační dopis vedení výsledky životopis kancelář EU Jičín Lenka show Velká Eric evidence inspektor Max náklady Nová Paka Paka pracovní činnost pracovní činnosti týden vně ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou A3 Boleslav Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie Zruč brány cíle CV český prostřednictvím Rut trendy Chrast Chrastava akce prázdniny služební Tea výhody Lech nové přede technik kariérní růst průzkum benefity pod Sněžkou pružná pracovní doba taxi plánování Poděbrady astronom gastro pracoviště pracovní nabídka restaurace Sadská Velké výroba dík díky Král pohovor vod dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hlavní kolem králové nad Labem operátor poštovní kolegové krásné pracovní poměr pracovní smlouvy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kacanovech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena