Nabídka práce "Kacanovy" aktuálně 35 volných míst.

  • Liberec
  • David Štěpánek
  • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Miloš Kraus, Globus ČR, v.o.s., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., X sport servis s.r.o., Jiří Maděra, YELLOW POINT, spol. s r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., ABI Special s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Turnov, Mnichovo Hradiště, Liberec, Jičín, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Jilemnice, Chrastava, Strážné, Benátky nad Jizerou, Dolní Dvůr, Špindlerův Mlýn, Frýdlant, Poděbrady, Sadská, Dvůr Králové nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Bor brigáda Iva ke komunikace kvality Mark Most náplň práce NDA ode prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim Turnov víkend ze činnost HR Ina inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové Oto postup pozice pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa smlouva uchazeč vyšší zkušenosti OZP podle v týdnu doba pracovní doba před příplatky přivýdělek sklad vhodné výdělek den DPČ flexibilní hodnocení Liberec měsíc ohodnocení plán povinnost přes Vít chování nabídky Sami telefon absolvent absolventy administrativa administrativní bez bezpečnost důchod důchodce Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny Oleg personální oddělení pracovní pozice pracovník Praha praxe růst stráž systém vhodná zaměstnáváme agentura Amy ČR data kvalita marketing nový odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS mobil partner povolení rozdíl rozvoz výplata event firma Irma Luže odpovědnost pracovní prostředí školení zařazení zdravotní budoucnost dopis krom motivační dopis nabídka vedení výsledky znalosti životopis místo stran vedoucí vstříc výkon zaměstnanců zaměstnání auto automobil e-mail Eric evidence inspektor Jičín Max náklady nová Nová Paka Paka týden vně ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou A3 Boleslav Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie Zruč brány cíle CV český nábor pečlivost prostřednictvím Rut řízení trendy kancelář Chrast Chrastava akce prázdniny služební Tea výhody Ben nad Jizerou česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Lech přede technik hodiny kariérní růst průzkum blízko dík díky obchodní plánování Poděbrady podnik uplatnění Velké astronom gastro peníze pracoviště pracovní nabídka restaurace Sadská výroba dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem Král králové mezi nad Labem pohovor vod
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kacanovech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena