Nabídka práce "Jenišovice, okres Chrudim" aktuálně 28 volných míst.

 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
dnešníSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SelectDance z.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové, Svitavy, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

AJ brigáda co dle do DPP hlavní hledám HR Chrudim IT Ivo je k Most možnost mzda na nový o ob od ode odpovědnost parkování pečlivost po pod podle pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pro prostředí při s Sam samostatnost se směny spokojenost společnost společnosti stran telefon to u v vo z ze číšník den ke náplň práce práce servírka víkend za ČR Dino ku Lech místo pracoviště stabilní Tim ve vod výkon vz zaměstnavatel hodina Ina Iva Ivan Martin sklad zdraví zkušenosti bez doba hodiny jídlo pracovní doba před přede zdarma agentura Ali Amy data kol kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění přivýdělek rozhovor SOU STK Tom výdělek vzdělání akce asistent bonus bonusy dub Ela firma hodnocení Irma Kladno kvůli Nika oblečení oděv ohodnocení Oleg Pardubice plat spolupráce Bor CV Dan dárky domov dovolená Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec nad Náchod NDA nové péče René Rychnov sport volno vzdělávání flexibilní chování inzerát nabídky Sami důležité Ema email Eva Inka komunikace linka Luže mezi Nora obchodní operátor Oto práce z domova reklama Velké astronom gastro gastronomie měsíc moravská nabídka nad Orlicí pracovní nabídka praxe Ústí nad Orlicí výhody výplata vyučení v oboru EU osobní rozvoj rozvoj show vedení Velký životopis dění DPČ inzeráty kandidát místa nová postup pozice pracovní místa přes přivydělat třídění uchazeč v týdnu vhodná vyšší mzdy peníze poblíž příplatky příplatek zdravotní zdravotní stav nařízení vlády řízení technologie vně Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS mobil partner povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv během elektro Hradec Hradec Králové Praha růst Vít auto automobil dopis e-mail Lom město nábor světlí hasič boty cestovní náhrady důchod Hrady náhrady Svitavy zaměstnání kvality na Moravě Žďár nad Sázavou restaurace Žďár nad Sázavou
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jenišovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena