Nabídka práce "Jeníkovice, okres Hradec Králové" aktuálně 42 volných míst.

 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejší
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
včerejší
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
VIVANTIS a.s., PROROZVOZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., První novinová společnost a.s., Příležitost k podání ruky z.s., Česká pošta, s.p., CROSSDOCK GROUP s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Vojtěch Kazda

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Celá ČR, Hradec Králové, Nové Město nad Metují, Rychnov nad Kněžnou, Stéblová, Náchod, Dvůr Králové nad Labem, Pardubice, Červený Kostelec, Choceň, Trutnov, Ústí nad Orlicí

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

brigáda co dle do hodina HR Chrudim Ina IT Iva Ivan je k ku Martin Most mzda na o ob od po pro při s Sam samostatnost se sklad to u v ve vo z za zdraví zkušenosti AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní hledám iOS ke kol Lev měsíc Městec mobil nad náplň práce partner peníze plán pod podle podnik práce pracovní přes rozvoz směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání ze Eva inzerát inzeráty Ivo kandidát místa možnost Ota Oto plat postup pozice pracovní místa příplatek společnosti uchazeč vyšší zdravotní zdravotní stav astronom den doba gastro gastronomie hasič Hradec Hradec Králové Král králové nabídka pracovní doba pracovní nabídka praxe výhody výplata dění hlavní místo mzdy nové ode platy pracovní poměr pracovník příspěvek stravování třídění vhodná výkon výplaty nová příplatky auta bankovní Dan dodržování DPP druh flexibilní pracovní doba komunikace Nika oblečení povolení rozdíl smlouva výdělek DPČ operátor přivydělat stran v týdnu vz agentura Amy data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí před přivýdělek rozhovor STK vzdělání asistent bonus bonusy Bor CV dárky domov dovolená dub hodnocení Kolín konzultant kurz kurzy Luby Náchod NDA ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání nařízení vlády řízení technologie vně obuv oděv víkend během dopis e-mail Lom město nábor Sami světlí občerstvení odpovědnost úvazek vhodné zdarma zkrácený úvazek Luže nad Kněžnou Oleg pošty Rychnov nad Kněžnou show služební Tereza Vít zaměstnavatel krom kromě pracoviště specialist specialista Vánoce získání růst boty důchod důchodce OZP týden cestovní náhrady hodiny Hrady náhrady administrativa administrativní bezpečnost činnost Dino dotazy kamerový systém kvalifikace manažer Nikol personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž zaměstnáváme dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem poštovní znalost kolegové krásné pracovní smlouvy dík díky Eric kvality mezi pohovor pracovní prostředí vod životopis Černá formulář Nick pracovní činnost pracovní činnosti chování nabídky důležité Ema email Inka linka Nora obchodní práce z domova reklama Velké číšník jídlo přede servírka akce Ela firma Irma Kladno kvůli EU pracovní den Tomáš Velká Zina A4 docházka kancelář červená průměrný Silvestr taxi úřad vstříc brány cíle český náklady pečlivost prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Choceň parkování Lech Hostinné Jilemnice Nová Paka Paka Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jeníkovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena