Nabídka práce "Jablunkov" aktuálně 34 volných míst.
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., První novinová společnost a.s., Tymbe, a.s., ManpowerGroup s.r.o., LogicVision s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Bílá, okres Frýdek-Místek, Sviadnov, Mosty u Jablunkova, Třinec, Český Těšín, Frýdlant nad Ostravicí, Stonava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Kopřivnice, Bohumín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

brigáda co činnost den dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od Ostrava plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ akce bonus bonusy elektro Eva kol kurz Lev oblečení Ota pec postup SOU spolupráce týden ubytování vz zapůjčení zdarma znalost Ali bez bezpečnost česká DPP event hodnocení Ina Iva kamerový systém komunikace Most Nika ode odpovědnost ohodnocení Sam samostatnost smlouva společnost stráž systém via auto automobil Bor boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny HR Hrady Jablunkov město nabídka nábor náhrady přivýdělek světlí Tom výdělek vyšší zaměstnání Třinec aktuální bankovní Dan dohoda dohoda o provedení práce flexibilní inzerát nové Oto pravidla přivydělat rozvoz spokojenost společnosti ukončení vedení Frýdlant inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí pokladní pozice pracovní místa Karviná firma Irma operátor pečlivost STK výroba Zruč kariérní růst Mark marketing NDA nový odměny prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu nemoc Oleg doba měsíc povinnost pracovní doba restaurace Vít agentura Amy ČR data kvalita odpověď online otázky plnění prostředí rozhovor vzdělání zkušenosti Ben benefit benefity interní Nick partner příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 Dino důchodce obchodní OZP příspěvek sledování služba sport vhodné nemocnice agentury kancelář Lena novinář pracovní prostředí praxe Ria uchazeči získání dárky druh hledat průvodní dopis vod Frýdek hlavní Jičín Kopřivnice Místek Nový Jičín Opava pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín český hospodyně krom okolo péče stravování Velké jídlo Martin volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnanců zdravotní chování moravská nabídky Sami oděv služební Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora přesčas paušál security stravenkový paušál Bohumín dík díky Eric Král mezi pohovor životopis
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jablunkově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena