Nabídka práce "Dřenice" aktuálně 36 volných míst.

 • Chrudim
 • Irena Pečinková
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Výplata ihned
včerejší
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Pardubice
 • LH Property s.r.o.
 • 100 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Vuch s.r.o., Irena Pečinková, PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., VIVANTIS a.s., Mgr. Radek Vokál, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, LH Property s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ABI Special s.r.o., LPS GUARD s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chrudim, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové, Kutná Hora, Kolín, Ústí nad Orlicí, Poděbrady, Žďár nad Sázavou, Dvůr Králové nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ brigáda co dle do DPP hlavní hledám HR Chrudim IT Ivo je k Most možnost mzda na nový o ob od ode odpovědnost parkování pečlivost po pod podle pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pro prostředí při s Sam samostatnost se směny spokojenost společnost společnosti stran telefon to u v vo z ze číšník den ke náplň práce práce servírka víkend za ČR Dino ku Lech místo pracoviště stabilní Tim ve vod výkon vz zaměstnavatel hodina Ina Iva Ivan Martin sklad zdraví zkušenosti asistent bonus bonusy Bor CV Dan dárky doba domov dovolená dub hodnocení kol Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Městec nad Náchod NDA Nika nové ohodnocení Pardubice péče plat pracovní doba René Rychnov sport volno vzdělávání flexibilní chování inzerát nabídky Sami spolupráce důležité Ema email Eva Inka komunikace linka Luže mezi Nora obchodní Oleg operátor Oto práce z domova reklama Velké vzdělání bez hodiny jídlo před přede zdarma absolvent absolventy auto automobil důchod důchodce mobil nabídka náklady Ota řízení služba taxi Tom vhodná via vně agentura Ali Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor SOU STK výdělek akce Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv EU osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký životopis vyšší nařízení vlády pozice příplatky technologie výplata Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS partner povolení přes rozdíl rozvoz smlouva obuv během elektro Hradec Hradec Králové Praha růst Vít dopis DPČ e-mail Lom město nábor nová světlí v týdnu astronom gastro gastronomie hasič měsíc pracovní nabídka výhody mzdy peníze poblíž uchazeč inzeráty kandidát místa postup pracovní místa příplatek zdravotní zdravotní stav hora Kutná Hora restaurace A4 interní Lev pracovník příspěvek Zruč kariérní růst Lea stará systém Tea zaměstnání Eric vstříc znalost moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru činnost evidence inspektor Max Poděbrady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden bezpečnost blízko dík díky kancelář plán plánování podnik stráž ubytování uplatnění administrativní manažer personální oddělení pracovní pozice zaměstnáváme nad Sázavou Žďár Žďár nad Sázavou krom kvality OZP pohovor dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem nad Labem nemoc nemocnice
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Dřenicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena