Nabídka práce "Dolní Dvůr" aktuálně 35 volných míst.

 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosince
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 3. prosince
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., GOLD SPORT s.r.o., X sport servis s.r.o., AS - služby s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Vojtěch Kazda, Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Andulka services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Miloš Kraus, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, První novinová společnost a.s., Příležitost k podání ruky z.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Harrachov, Strážné, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Jilemnice, Trutnov, Semily, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Jablonec nad Nisou, Turnov, Červený Kostelec, Liberec, Náchod, Nové Město nad Metují, Mnichovo Hradiště, Frýdlant

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze během bonus Dino DPP Harrachov Ivo job kurz možnost Nika oblečení Ota plat sport stravování ubytování vz zapůjčení zdarma získání znalost akce den Luže mzda Oto pec plnění prázdniny služební stráž Tea v týdnu víkend vně výhody benefity doba Ina pod Sněžkou pracovní doba pružná pracovní doba taxi agentura Lech nová nové odměny praxe před přede technik znalosti Bor brigáda Iva komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost společnosti Tim kancelář Oleg pracovník Zruč Dan hodnocení Hostinné Jilemnice Nová Paka ohodnocení OZP Paka Rut Trutnov Úpice vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí auta dopis DPČ Emil Emily HR inzerát krom kromě místa nabídka online postup pošty pracovní den pracovní místa řízení Semily uchazeč Vít vyšší dík díky Eric Eva Král mezi nový pohovor pracovní prostředí vod životopis dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hlavní kolem králové nad Labem operátor poštovní růst kolegové krásné místo odpovědnost pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy pečlivost data EU Jičín Lenka show Velká činnost e-mail evidence inspektor Max náklady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden výkon chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou Sami Turnov brány cíle CV český nábor prostřednictvím trendy výsledky Liberec inzeráty kandidát pozice příplatky přivýdělek sklad výdělek bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl smlouva výplata absolvent absolventy administrativa administrativní bezpečnost důchod důchodce Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha vhodná zaměstnáváme Amy kvalita marketing odpověď otázky rozhovor STK vzdělání zkušenosti event firma Irma zařazení zdravotní budoucnost motivační dopis vedení stran vstříc zaměstnanců dotazy kamerový systém Nikol plánování boty cestovní náhrady hodiny Hrady město náhrady Náchod světlí občerstvení úvazek zkrácený úvazek kariérní růst průzkum
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Dolním Dvoře a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena