Nabídka práce "Chlum, okres Česká Lípa" aktuálně 44 volných míst.

Distribuce letáku - Chrastava

Nutně vás hledají
 • Chrastava
 • David Štěpánek
 • 3 000 – 3 600 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 1. prosince
Nutně vás hledají
 • Mělník
 • SECURITOR s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Mělník
 • Ondřej Pšenička
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
David Štěpánek, MESSENGER a.s., SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., GENERAL PROVIDER s.r.o., ABI Special s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Pizza Fast s.r.o., Miloš Kraus, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Aaron guard s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., WELL PACK s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 9 - Kbely, Mělník, Roudnice nad Labem, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Děčín, Neratovice, Lovosice, Benátky nad Jizerou, Varnsdorf, Ústí nad Labem, Kojetice, okres Mělník, Liberec, Panenské Břežany, Kralupy nad Vltavou, Turnov, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Jablonec nad Nisou, Přestanov, Zeleneč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ co činnost den dle do důchod důchodce flexibilní HR Chrast Chrastava IT je k ku měsíc místa místo možnost na náplň práce o ob od odpovědnost pec plat po práce pro před při přivýdělek s se stran to u uchazeč v ve vedoucí vo vstříc výdělek výkon výplata z za zaměstnanců zaměstnání ze zkušenosti znalost znalosti auto automobil brigáda hledám hodnocení ke kol Max Maxim mobil nad NDA Nick nová ohodnocení Oleg operátor plán plánování pod podpora rozvoz služba spokojenost spolupráce stabilní Tom agentura bez bezpečnost Mělník Měšice ode pracoviště stráž systém technologie zdravotní zdravotní stav komunikace mzdy nabídka Nika nový pohovor pomocí školení vz vzdělávání Amy doba DPP interní inzerát Ivo kancelář Lev nad Labem OZP partner pracovní pracovní doba pracovník praxe Roudnice Roudnice nad Labem SOU vhodný Vít Ali Bor Iva kvality Mark Most prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti Tim víkend A3 Boleslav Eva Hluk mladá Mladá Boleslav pozice proti stěhování stres vhodná Zruč brány cíle CV český ČR chování Ina nábor náklady Ota Oto pečlivost podle postup prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma Děčín event firma Irma Luže mzda služební uživatelská znalost vyšší blízko bonus dík díky DPČ Neratovice nové obchodní podnik uplatnění Velké asistent Lovosice pracovní nabídka výhody Ben nad Jizerou hlavní kolegové krásné pošty pracovní místa pracovní poměr pracovní smlouvy Varnsdorf vhodné administrativa ISO poštovní růst získání domov přes specialist specialista Ústí nad Labem data kvalita marketing odměny odpověď online otázky plnění rozhovor STK vzdělání ATS elektro EU Lada nabídky Němec práce z domova práva přede překlad správa vysoké životopis kandidát pracovní prostředí boty platy pracovní činnost pracovní činnosti pracovní den příplatky sklad výplaty průměrný Liberec v týdnu inzeráty povinnost Sami telefon absolvent absolventy administrativní Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha zaměstnáváme Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení povolení rozdíl smlouva zařazení budoucnost dopis krom motivační dopis vedení Dino mimo Nikol Turnov Kladno Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou ekonom mezi mezinárodní nabídka práce Office studium ukazatele domácí kolem u Prahy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Chlumu a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena